bugün

babam öyle demeseydi oooo. odtü modtü nedir amk. yale, oxford.

sırf araba istemediğim için kazanmadım üniversiteyi.
~
Almadı
~
doğrudur.
Kullanamadı...
Kazanıpta heyecanla yanına gittiğinizde size bişey sallayacaktır.
sözünde duran babadır ( benim babam ) üstüne bitirincede almıştır .

Not : tabikide özel üniversite .
kazandığım halde almamıştır, çalışıp kendim aldım.
En azindan oglunu bir nebze olsun motive etmistir.

Ben uniyi kazandim, uzerine harclarimi oduyorum ve su an dunyadan haberi yok.
benimki askerden gel kendin al dedi, ona da tamam dedim. askerden geldim şimdi bi eve iki araba fazla bizimkini kullan, ya da evlen ben sana alayım diyo. çocuğun araba için genç yaşta kendini yakacak kadar salak değil be babacım.
boşa çabalayan babadır.

eşek kadar adam olmuşsun, üniversiteyi kendi isteğinle değil de babanın "araba alacağım?" demesiyle kazanacaksan, bununla motive olacaksan, sen okuma daha iyi kardeş. zaten okusan da bir şey öğrenemezsin.

ilk okul çocuğuna böyle şeyler söylenir; "karnen iyi olsun, sana bisiklet alacağım".

üniversite çağına gelmiş birinin okul okuması veya okumaması için böyle bir rüşvete ihtiyacı olmamalı. geleceğin hakkında karar veriyorsun, biraz ciddiyet. arabayı sonra da alırsın. nedir yani?

bu arada bunu diyen baba, oğlunu/kızını hala küçük çocuk olarak görmektedir.
üniversite kazanmak kolaydır zor olan üniversiteyi bitirmek.
üniyi bitircem daha yok altımda. araba fiyatları fırladı yapabilicek birşey yok.
Siz de motor aldırın, hiç mi kafanız çalışmıyor. Hiç yoktan iyidir bence.
Dedi ve yaptı. U dönüşü yapmasına engel olup biraz da siz babayı gazlarsanız oluyor.
Sizden umudu kesmiş babadır.

Üniversiteyi kazandığımda zaten polo sahibiydim. Kazandığımda teşekkür olarak bizimkilere araba almıştım. Vay be.
Almıyor arkadaşlar.

istediğiniz ünide okuyun.
Araba için evde okunmaz.
kızını deneyen babadır. kız üniversiteyi kazandım diye değilde araba kazandım diye seviniyorsa direkt sanayiye çırak vermesi gerekir.
sonra üniversiteyi kazanamayınca o arabayı sana değil "araba" aldımda der. babalar net olsunn.. net..
Çocuğunda hiç umut görmeyen babadır. Bizimki de öğrenim kredisi çekecen haa sen ödeyeceksin demişti. Ödüyoruz bakalım. Canı sağolsun babamın.
Bir baba olarak bu sözü ben de verdim ve sözümde durdum.
güncel Önemli Başlıklar