bugün

bazı kızları öyle görünce benim içim üşümektedir. sonrada içten ısımalı olduklarını düşünüp başka hayallere dalmaktayım. erkekler konusunda çok fikrim yok.
söz konusu fakülte russian institutede ise yobaz, gerici gözüyle bakılan öğrencidir.
benim kardeşim lan işte bu. mesele üniversite değil, adam heryere şortla gidermi? herif eskişehirde okudu ki anasının nikahı gibi soğuk olur yaşayanlar bilir. ne zaman gitsem şortla takılıyordu. okul bitti döndü ankaraya ünüformasını değiştirmedi. ankara diyorum aga, sikerler kışlık şortu. kombiyi az yakayım derken evde göt keser hava, adam dışarıda şortla dolanıyor. tipini sikeyim diyorum, dilimde tüy bitti çünkü diyecek birşey yok.
benimdir lan bu. çanakkalede şortla dolanan tek deli benim. göt kadar şehir zaten gördüyseniz ifşa olmuşumdur.

tanım: içten yanmalı öğrenci olabilir.
"kışlık" ve "şort" gibi birbiri ile alakasız iki kelimeyi birleştirme çabasıyla ısınmaya çalışan, anlam veremediğim azınlığın, üniversite hayatı ile başlamış olabileceği ama üniversite ile sonlanmayacağı durumun ana karakterliğini üstlenen kişi.
güncel Önemli Başlıklar