bugün

''baba biz mervelerdeyiz yaa''

kan tutan kasap nickli yazarın entrysini çok beğendim.

(bkz: #45379802) bu entry üzerine bana laf düşmüyor. sonuna kadar aynı görüşteyim.
--spoiler--
yaşadığı şehir dışında okuyanlar için doğru olan önermedir. sanki kendi şehrinde üniversite yok. tabi gidecek ailesinden 700 km uzağa istediğiyle sevişecek baba evine dönünce de prenses rolüne devam edecek. allah belanızı versin.
--spoiler--
bu artık at gözlüğü ile yaşamak falan değil bu tamamen kör olmak. dindarlık ayaklarına binlerce insanın günahını almak.
(bkz: ahirette göte girecek entry ler)
(bkz: ulu da bir şeyler yazarak sevap kazandığını sanmak)
Kızlar üniversiteye sevişmek için gidiyor dedi ve sol elle zar zor narin parmaklarını klavyede gezdirerek yazmaya başladı. Üniversiteli kızlar seks videosu. Amına kodumu cahil hırpanisi.
Cuma namazına erkekler göt görmek için gidiyor dese birisi çok ayıp etmiş olur, ama bu ayıp değildir. Özne kadın olunca ayıp azalır öyle değil mi davarcan.
her kızın yanıtı farklı olabilir, neden kızlara sorulmuyor üniversiteye gidiş nedenleri.
arkadaşlar insanın akademik kariyer gibi mühim bir konuyu sikiş ihtimali üzerine kurması için erkek olması gerekir, dolayısıyla bu yanlış bir önermedir. kadınların daha komplike bir mantıkları var, bizim için hayatı başka yönleri ile görebilmek de mümkün oluyor.

ayrıca insanın cinsellik yaşamak için şehir veya statü değiştirmesi de gerekmemektedir. yapabilen var yapamayan var tabii. malsınız.
bizim sınıf ilahiyat gibi idi.
ne kadar ayıp.
hem de cinsellik.
başımıza taş yağacak.

not: bu başlığa teşne olanları da zaten leylekler getirdi.
leyleklerde üniversiteye gitmez. hacca gider.
(bkz: hacı leylek)
beyin kafa yerine, ayak topuğunda olunca fazla ezilmesinden dolayı böyle düşunceler gelir bazı am salaklara.
okul, eğitim falan hikaye yani.
Bu yobazların da aklı fikri cinsel organlarında. Sorsan hepsi endişeli muhafazakarlar.
bunlarla evlenecek erkekler şimdiden lanetlendiler. allah sabır versin.
şimdi burada kalkıp birisi bu haberi paylaşsa...
https://www.memurlarahabe...da-flas-gelisme-22499.htm

cami de kadınla basılan imam yüzünden "kadınlar da camiye cinsellik için gidiyor" derse ne diyeceksiniz?

ne demek üniversiteye giden kızları cinsellikle seks ile suçlamak?
nasıl bu kadar ahlaksız ve karaktersiz oluyorsunuz diye soracağım da...
cevabını biliyorum; sizlerin akıl ve zeka seviyeniz insan olma erdemi açısından bir ahlak ve etik değer sahibi olmanıza yetmiyor.
tıpkı yola cadde ortasına eteğini kaldırıp pantolonunu indirip işeyen sıçan (erkek-kadın) gibi ya da bir ağaç duvara işeyen kedi köpek gibi akıl zeka yapınız var.
bunun için aklınız zekanız size bir ahlak etik değer kazandırmamış.
Katıldığım önerme. Temiz kız bulmak imkansız gibi bir şey. Ama yüzüne baktınız mı belli ediyor zaten.
Ne adi şerefsiz insanlarsınız lan...

Hiç mi yok sülalenizde üniversite okuyan bir kız?

A- varsa... kendinden utanır insan.
B- yoksa... senin gibi bir insana ve ait olduğun sülaleye diyecek bir lafım yok zaten.
Aşağılıkça bir iftiradır.
Kız kardeşim 4 yıl okudu, Üzerine erasmus yaptı. Ama cinselliğe hiç ilgi duymadı.
Haaa sevgilisi falan oldu. Ufak tefek öpüşmeler falan yaşamış olabilir.
Ama bu kimseyi ilgilendirmez.
kimin nereye hangi amaçla gittiği sadece kendini ilgilendirir. hazmedemeyen sofradan kalksın.
Gelecek zamanda, lise mezunu alan işveren kalmayınca göreceğim ben sizi. Mal herifler.
üniversite okuyan namuslu kızlarımıza iftira atan tüm yavşak götverenleri kınıyorum.
begendigi her kiz tarafindan reddedilen 2 yillik ikinci ogretim ogrencisi, sivilceli ergenin hezeyani. sorun cinsellik degil, kendisinin tercih edilmemesi.
acı gerçektir. bizde okuduk üniversite gördük kızların halini. yazık, allah kız çocuğu vermesin büyük dert.
2014de üniversiteye ilk gittiğimde dikkatimi çekmiş gerçektir. 10 sene sonra hala aynı nedenle mi gidiyorlar bilmem.