bugün

sonrasında olacakları tahmin edemeyen, saf, temiz duygulu kız babalarına acımaktayım.
ya da "bakın benim kızım bu. onu düzmeye kalkanı ben düzerim" mesajı veren babanın kızıdır. her halükarda en azından bi kere olsun nefis mi nefis sevişecek kızdır. 18 yaşından büyük, sağlıklı kızlar sevişir aga, aksi anormal zaten amk.
okul başka bir şehirdeyse, normal bir kızdır. hiç bir baba kızını okula beraber kayıt ettirebilecekken yalnız gitmesini istemez. okulu aynı şehirdeyse biraz utangaç olabilir ya da yeni gittiği yerlerde işlerini düzenlemekte zorlanıyor olabilir. en nihayetinde daha 18 yaşında bir kızdır, hatta çocuktur. babasından ayrılırken de göz yaşı dökecektir.
uyanık ve bilinçli kızdır, ayakları sağlam yere basan kızdır, bu işin gençliği ve toyluğu var, yabancılık ve çevreyi tanımamak var, kaydı olduğu gibi, yatacak barınacak yeri var, pahalısı var, ucuzu var; neyi nerden nasıl alınacağı gibi daha bir dolu var da var, tüm bu nedenlerden ve diğer sayamadığımız nedenlerden babasıyla kayda gelen kız da haklıkdır, erkek de, kendilerini bu akıllı davranışlarından, ebeveyinlerini de çocuklarına karşı ilgili olduklarından dolayı kutluyorum.
imrendiğim kızdır. bazı döl israfları tarafından yanlış anlaşılması umrunda değildir. *
ailesiyle birlikte adım atmayı seven kızdır. ilgili babadır.
bakın benim bir babam var, beni düzmeye kalkarsanız o da sizi düzer mesajı vermeye çalışan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar