bugün

kızlar teklif etmiyor bu açık ve net.
edene de pas vermiyor bu da çok net.
sakın efendi olayım deme,ezilen olursun.
piç olucaksın oğlum eğer kızlar arasında popüler olucam diyosan bu işin sırrı bu.
haa bi de ilk yıldan yok erasmus yok yatay geçiş yapıcam olayına gireceğine eminim.hiç uğraşma bi bok olmaz.
abazanlığa lüzum yok, sakin ve üsluplu yol alın. kızlar kaçmıyor merak etmeyin.
o kurum afedersiniz ama kerhane değil. insan olun.
beklentiyi daima en düşük seviyede tut, bunu sadece üniversite ile sınırlandırma, hayatına yay.
Allah' ını seven 2 yılllık okumasın kız yok, 50 erkeğiz. herkes biri evrim geçirse de s.ksek gözüyle bakıyor lan birbirine.

Edit: çok zıt kutuplarda konuşmuşum haberim yok. allah? Evrim?
okul yemekhanesinden kesinlikle ama kesinlikle yemek yememek. adınız çıkar sonra, mazallah.
direk başlar başlamaz kızlara yavşaklık yapmayın. kaybeden olurusunuz. isminiz abazaya çıkar.
-2 yıllık yazmayın.
-paranızı çarçur etmeyin.
-paranızı yiyecek kızla hiç çıkmayın.
-Onlar gelmiyorlar.
-Götlerini kaldırmayın.
saç uzatmayın. herkes uzatıyor zaten.
saç uzatınca dümbüğe benziyorsunuz.
yatay geçişle daha iyi bir üniversiteye geçerim hayallerine hiç girmeyin.
o rahatlıkla saçı sakalı salma. çok çirkin ve komik oluyosun.
mühendislik fakültesini yazmayın kızlara yer bırakın. yeter lan 4 senedir her baktığım noktada erkek var. iibf'nin sizlere ihtiyacı var *
ben artık ünivesiteliyim ooğğluumm her yer çıtır kaynıyor, sarışını, esmeri kızılı diye düşünüp önüne her gelene asılma. hadi asıldın şansın da yaver gitti nerde akşam orda sabah takılma, herkesle yatma. sanma ki sadece kızların adı çıkar. sonra bi kız görürsün hoşlanırsın hatta aşık olursun, işte bu dersin ama o kız senin kötü itibarını senden önce fark etmiş olur kendine yazık edersin. *
eğer kazandığın bölüm tıp, hukuk, mühendislik ve mimarlık değilse veya boğaziçi,odtü gibi bir üniversite değilse kazandığın, boşuna gidip de üniversite falan okuma..ailenin parasına da senin zamanına da yazık..

hele şehir dışındaki işletme, iktisat vb bölümlerden tamamen uzak dur..

şehir dışında okumak kadar yanlış ve gereksiz bir iş yok..

eğer gerçekten fark yaratmak, kazandığın diplomanın işe yaramasını sağlamak, dil öğrenmek ve tecrübe edinmek istiyorsan gideceksin ve yurtdışında okuyacaksın..

abd ve ingiltere'yi tavsiye ederim..almanya bile türkiye'den çok daha iyidir üniversite okumak açısından..

en azından dünya genelinde geçerli olan, size bir ayrıcalık katan, dil öğrenmenizi sağlayan ve deneyim edinmenizi sağlayan bir diplomanız olur..farkınız olur..

arkadaşlıkları ve yaşanılan deneyimleri saymıyorum bile..
bu kızları kaçırmayın.

http://www.youtube.com/watch?v=LwmyPLU72cI#t=84m19s
kızların teklif ettiği falan yok boş hayaller kurup gelmeyin, hayal kırıklığı yaşamayın.
çalış baba çalış.
Lütfen saç uzatma olayını kızlara bırakın, size yakışmıyor.
bana mesaj atın, incelikleri öğrenin.
Cinsiyet ayrımı yapmayın.
Bekleyin her ne olursa olsun kendinizi düşünün abazalik yapmayın bir kız size bakıp ilgi gösterdi diye yelkenleri suya indirmeyin, kendinizi bilin hepsinden önemlisi ders çalışın orası eğitim kurumu seks yuvası değil.
Dostluk kurmaya çalışmayın çıkar ilişkisinden başka bir ilişki yok.
Üniversitede çıkar ilişkisinden başka ilişki yok diyenleri asla dinlemeyin.
Ben de o entryleri okuyup korkarak gittim üniversiteye.

Öyle diyen herkesi kanirtarak sikeyim
Kizoar teklif etmeyecek boşuna heveslenmeyin.