bugün

Terbiye çerçevesi içersinde konuşmuş olsaydınız sayın yazar, çok saygın ve ulvi bir iş yaptığınız için tebrik ve teşekkür ederdim.
Fakat yukarıda yazılanlar karşısında baya şaşırdım.
Davranışınız ile düşünceniz çatışıyor bence...

Zamanında benim yapmadığım, ama yaptırdığım bir eylem.
Tanıdığım ikiz kardeşler var, toplamda 6 kardeşler ve durumları kötü. ikisi için 5 bin ₺ civarı bir bağış toplayıp vermiştik. Ağlayarak kabul ettiler, çok mutluluk verici bir histi...

Bu hissi yaşamak için iyi kalpli olmak gerek bence ve siz pek iyi kalpli biri gibi gözükmediniz....
ölçüleri ne olsun? (bkz: düşüyor mu böyle)
Bu başlığı açan kişinin instagramda itiraf sayfalarında kız düşürmek için ihtiyacı olan kız öğrencilere burs vermek istiyorum beğenin ben sizi bulurum gibi yarak kürek mesajlarla milleti oltaladığına yemin edebilirim ama ispat edemem.
Öğrenciyim ama zaten burs alıyorum KYK'dan.

tabi ki yetmiyor, ama benden daha muhtaç olanlar var.

o yüzden up.
burs verecek olan yazarın entrylerine baktım da pek terbiyeli yazıları yok ayrıca itiraf entrysi atmış kıza artık ne yaptıysa sözde vicdan azabı çekiyo, bu adamın parasına muhtaç olan öğrenci varsa kalıbına tüküreyim.
Eğitime katkı tabii ki çok yararlıdır.
Bunu sağlamak isteyen yazarı da yürekten kutluyorum lakin o şartlar çok değil mi? Hayır şimdi ıphone telefon almak zor değil ki millet taksitle alıyor.
Amk işletme fakültesi nerede hayrını gördük dedirtti.

Ayrıca 10 numara hareket öğrenci iyidir güzeldir. Verin.