bugün

Ege üniversitesi fen edebiyat
abartmıyorum bizim sınıfın yüzde 30 u da bu gruptandır.
ege iletisim ve edebiyat fakultesinde bol miktarda bulunmaktadir..

ayni sirada oturdugun selamlastigin not alisverisi yaptigin insanlar bir bakiyorsun pkk sempatizani.. okumasam daga cikardim diyor.. garip yani..
Başlık 2007'de açılmış. yazarlar bunu uzun süreden beri dile getiriyor. işte bir tanesi iki gün önce onlarca vatandaşımızın yaşamını kaybetmesine neden oldu. yetkililerin korkmadan üstlerine gidin.
Temizlenmeleri gerekir.
rektör mektör hikaye.

türk gençleride örgütlenecek çatışacak sonra polis herkesi alınca iti köpeği terör suçundan da soruştura başlatacak.

sinerek siklemeyerek başımıza çıktılar.
Haysiyet yoksunudurlar.
Ankara üniversitesi'nde bolca bulunurlar. Özellikle dtcf ve siyasalda.
Hepsi de üst düzey orospu çocuklarıdır.

Analarını sikmek elzemdir. Ben marmara'dayken Göztepe Kampüsü'nde kaldırım taşlarını hiç düşünmeden yola atabilecek kadar beyinsiz götverenlerdir ayrıca.

Kimisi hemen okumak derdindedir kimisi lobi işindedir kimisiyse sadece laf olsun derdindedir.
Her üniversite, her fakülte, her bölüm ve sınıflarda olan pkklılardır. ortaya çıkanlar ankara ve bursa'daki patlamarı yapanlar. bunlar kendilerini patlatanlar. devam edenler devlet bünyesinde görev yaparak ihanete devam ediyorlar. Urfa ve diyarbakır'daki ilaç yolsuzluğuna katilanlar hep buralardan çıkanlar.

edit: sözlükte de bulunduklarını açık edip eksi oylamışlardır.
kim soktu acaba bunları en gözde üniversitelere? soruları kim verdi?
17 yıldır ülkeyi ak parti yönetiyor.
benim kardeşim ösym sınavına istanbul kart ya da para bile sokamıyorken bu terörist itlerin nasıl o üniversitelere girebildiğini ak parti bilmeyecek de kim bilecek?

üniversiteye sokulan pkklıların üstüne mi gideceksiniz. kendi üstünüzden başlayın.
saçları yapış yapış ve yağlı tiplerin çoğunluğudur. olmayan bir özgürlük savaşı verdiklerini zırvalayıp dururlar ama marka kıyafetlerinden vazgeçmezler.
türkiyedeki kendine solcuyum diyen tiplerden de destek alıp örgüte militan toplayan, propaganda yapan kişilerdir. işin üzücü tarafı devlet düşmanlığı yapıp burs aliyorlar.
güncel Önemli Başlıklar