bugün

5 yılda 5 ayrı kızla çıkmak.
asla kahveye okeye kinge briçe takılmamak.
fakülte ve okul voleybol takımlarında kupa madalya kazanmak.
hiç kimsenin tez almak istemediği hocadan tez alıp bi de üstüne 100 almak. millete feci kapak olmak.
zaman: üniversite bir, kış ayı, gece 03:42.

mekan: cemaat evi.

kişiler: 3 dost..

görsel

bu makarnanın tadını daha alıyorum bi yerde, bi dönem her gece yaptık lan bunu.
Kızların teklif etmediği gerçeğidir.
Arkadasımın kimyadan aldığı 01 ve digerinin aldığı 02.
şerefsizin teki benle sidik yarıştırıp sırf staj yapamadığım için alacağım birincilik plaketini kapmış bunu bugün öğrenmem zaten cabası.
sosyal kulüpler olacaktır.
Bugun ne yiyecegiz sorusu.
-Ne pişirdin.
+Makarna.
ev kirası, faturalar ve dolapta yiyecek bir şeyin , tabi en önemlisi akışkanlar mekaniği bak yine aklıma geldi hammnnaaaa..
otogarda biter güzel kardeşim.
uninin ilk yili topluca gezen insanların zaman geçtikçe breysellesmesi. hayat giderek yanlzlasiyo üniversite nin kıymetini bilin.
güneş görmeyen yurt odasında geçirdiğim 4.5 sene kalacak aklımda ona eminim , zira başka hiçbir sik yaşamadım , yaşamam da herhalde bu saatten sonra
O kadar sarhoştum ki aklımda hiçbir şey kalmadı.
sınav akşamı çalışmaları.
1.55 boyundaki hatundan acayip ayar yemem.

- beni kızdırma bida bıraya gimezseeen taam mııı!!

-he taam bi siktir git şimdi , siktimin yerden bitmesi demiştim öyle baktı kaldı garibim.

bak üzüldüm şimdi ağır olmuş.
3 ay önce lisede sigarayı hocadan saklarken 3 ay sonra profla rakı içiyorduk.
Soruşturmalar, cezalar...
amına godumun cahilleri. *
2014 te ki bahar şenliğini unutmam. Ne güzeldi öyle sevdicekle. Zaten sonra da bahar şenliği olmadı.
Gece 11 de dersten çıkıp,sabah 6 da uyumak, paha biçilemez günlerimdi.
Ve tabi en önemlisi, kyk..

(bkz: kredi ve yurtlar kurumu)
vizenin yüzde kırkı, finalin yüzde altmışı alınarak ortalama hesaplanır. ders ortalaman altmış ve üstü olmak zorunda.
Ayın yedisi.
Fotokopiye dökülen paralar ,egoist hocalar , gereksiz devam zorunlulukları , karton bardaktaki dandik acı çayın 1 lira olması.
Profesör koltuğuna oturmuş, koridorlarda gezinen şişman ve şımarık kediler, köşe başlarında bekleyen polisler...
karton bardaklarla kahve içmeler, perşembe günleri vefaya inerken helvacı baba türbesinden helva alıp yemeler, dersin olduğu sınıfı bulmaya çalışırken dersi kaçırmalar, sürekli fakültemizin fiziki durumundan dem vurmalar...
dersleri bizden iyi bilen fotokopici abi ve sancılı sunumlar.
Makarna ve çorba, kopya çekmek, ayın sonlarına doğru akrabaları hatırlamak.