bugün

Fasulyenin faydalarını yazıp genelde boş oturmaktir. Özelde proje yapan bı insan kendini geliştirirse çok rahat 10 senede prof tokatlayacak seviyeye gelir..
Genelde koridorda havalı gezerler, sınıfa girdiğinde önceden laptop unu açmadı diye azarlayan hoca nin önünde ise birden süt dökmüş kedi olurlar.
Bı tanesi vardı boşluktan , tenise sarmisti nasıl olsa ense sürekli ... Bı keresinde de odasinda kariyi götürürken basmistim ipneyi. Ulan gerizekalı madem iş yapıyorsun kapını kitlesene ...
Bizdede vardı afedersinizde daly*aragin tekiydi
Hani kraldan çok kralcı derlerya buda aynı hesaptı.

Sınav yapar gözetmen olarak sınava girerdi kopya çeken "kankalarina" ses çıkartmaz
Ama bizim gibi gariban sesi çıkmayan adama bağırıp çağırır milletin içinde rezil ederdi amk evladı..
Daha uyuz bir insan tipi bulamazsınız. Boşuna aramayın.
genellikle sınıflarda toz alırlar. *
Vize ve finallerde kopya çektirmemek için her türlü ibneliği yaparlar.
bazıları candır, abidir,sevilendir,kıymetlidir. bazılarının yüzüne bakılmaz.
öğrenciliği boyunca akademisyen olma hevesiyle yanıp tutuşan beyinlerin, bu hayallerini gerçekleştirememeleri sonucu bok atma yarışına girdikleri kişilerdir. (bkz: araştırma görevlisi) evet üniversite okurken senin gibi ben de heveslendim ancak 4 yıllık okulu 6.5 yılda bitirince hevesim de uktem de kalmadı, o yüzden içim rahat. her meslek grubunda olduğu gibi iyisi de vardır kötüsü de, genelleme yapılamaz. hocasının gözüne girmek için türlü yalakalık yapanı da gördüm, öğrenciyi kollayanı da. hatta hocayım diyen bazılarından gerek birikim gerek kişilik olarak daha iyileri de mevcut. ayrıca hocaların bi taraflarını yalayarak yabancı dil sınavını ve ales`i geçtikleri sanılmaktadır. (bkz: yds) (bkz: ales) son olarak, akademik zamdan bihaber olunduğu da görülmektedir. (bkz: akademik zam) (bkz: neresinden tutsan elinde kalan entryler)
hocalardan 3 kat daha kasıntı takılan, sınavlarda profesör edasıyla kendi kendine triplere girip kopya çektirmemek için resmen ıkınan insancıklardır. iyileri var mıdır, vardır.
(bkz: araştırma görevlisi)
iki gündür birine sırf bakışları ve davranışları yüzünden takık durumdayım. bi insan nasil hocalara karşı bu kadar yalaka, yavşak olabilir ulan?
dalına göre ortalama 2.500 tl alan hoca yardımcılarıdırlar.
bunlar;
-hocaların bi taraflarını yalayarak asistan olurlar
-sınavlarda kopya cektirmemek icin bi taraflarını yırtarlar (ki zamanında kendileri kopyanın allahını cekmislerdir).
Bazılarının çok fena giderleri vardır.
Selamlar yusuf hoca.
profesörlerden dolayı hiç takmadığım kadrolu marabalardır kendileri.
tumden son of a bitch olarak nitelendirilebilecek olanlardir..
Profesörlerden dolayı hiç takmadığım kadrolu marabalardır kendileri.
mühendislik fakültesindeyseniz birlikte karı kız muhabbeti yapabileceğiniz insanlardır.
kopya çektireni makbul olan öğretim zincirinin en altındaki görevlilere verilen genel ad.
http://galeri.uludagsozlu...niversitedeki-asistanlar/ şekil A.