bugün

(bkz: parası bitmiş öğrenci)
herkesin er geç yaşayacağı durumdur.

''abi biz öğrenciyiz, en son ne olur be?'' demeyi bile özledim .. paranın kıymetini parasız kalınca anlıyor insan.
üniversiteyi aileden ayrı okuyorsanız başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biridir.
Durumun oluşması halinde Akp gençlik kollarına gidip ben erdoğanın götünün kılıyım demeniz yeterlidir. bütün para milletin olduğu için çok fedakar bir biçimde göt kıllarına yardım ediyorlar.
ahirette imansız kalmak gibi birşey çok zor.
Ezilmenin başlangıcıdır.
Çalışmayı gerektirir part time iş bulup çalışır ve okurlar.
şuan içinde bulunduğum durumdur. artık saatler 12 yi gösterse de kyk yatsa diye bekliyorum.
içinde bulunduğum durumdur. bana burs verin sevaptır.
her ay düzenli olarak yaşadığım durumdur. kulağımda kulaklık olmasada o günler arka fonda batsın bu dünya Çalmaktadır.
adetullahtandır.
ciğerimiz yırtıldı gece gece...

görsel
tam da bugün yaşadığım olay. önce bi umut olarak banka kartını atm ye taktım sonuç tabi ki hüsran. Sonra baktım cüzdana 50 kuruş var sadece 75 olsa ekmek alacaktım onu da alamadım.

sonra geri geldim bi mala bağladım. arkadaşı arayıp para istedim. sağolsun geri çevirmedi hepimiz öğrenciyiz abi. bugünü geçirdik bakalım yarın ne olur.
o günkü yoklukları hatırlarım da iyi ki yaşamışım diyorum yoksa bu kadar elimdekilere şükredemezdim herhalde.
güncel Önemli Başlıklar