bugün

hemen hemen kopya cekmedigim sinav olmadigi icin yazarin benden bahsettigini rahatca soyleyebilirim. ayrica yazdigi karakteristik ozelliklerde uymuyo degil
önüne 200 sayfa not koyup sınavda bunların hepsinden sorumlu tutulan üniversite öğrencisinin bu ezberci sisteme karşı açtığı savaş, ürettiği çözümdür.
kopyanın günah olmadığını bize yeni ayetlerle bildirdiler kpss lerde.

cemaatçidir yine amk.
hiç bok öğrenemeden üniversiteyi bitirecek öğrencidir.
zavallıdır. ömrünü de böyle boş beleş geçirecektir.

edit: okulu bitirince çok iyi yerlere gelmesine kimsenin şaşırmayacağı kişidir zaten. götüm götüm bakan bile olur böyle tipler.
piçtir ama iyi anlamda piçtir.
okuduğum bölümde cemaat hakimdi. yani sınıfta 3-5 kişi dışında herkes bir cemaate üye idi ve sınavlarda kulaklıkla düzenek falan oluştururdu bunlar. birbirlerine soruları servis ederlerdi, bir gün önceden hocalar bunların telefonuna soruları gönderirlerdi, aralarında iletilirdi bu sorular kısa zamanda. bu tip şeyler gelişirdi. bense istatistik finalim dışında bir kelime bile kopya almadan bitirdim okulu. hakkım olmayan bir şeyi elde etmek istemem çünkü hiçbir zaman. ama bunlar basit vizelerde bile sırf ortalama kasıp, okullarda hoca olarak kalmak adına bu şaklabanlıkları yapıyorlardı, kpss'de ya da diğer kilit sınavlarda yapılanlara hiç şaşırmıyorum o yüzden. neler yapabileceklerini bir düşünün artık. takdir size kalmış.
KPSS DE ÇEKEBiLEN KADAR DEĞiLDiR.

çakallar, "kul hakkı" diye ağlaya ağlaya, yenmedik "kul hakkı" bırakmayan adiler...
uyanıktır, yeteneklidir, tembeldir.