bugün

ders vermeyi özlemiş ve ben işimi ciddiye alırım yol yakınken dönmek isteyen müsait bir yerde insin mesajını lisan-ı hal ile veren hocadır.
bidaha karşısındaki öğrencileri ilk dersin masumluğunda sessizliğinde yakalayamayacak olan ve iktidarın doruklarında olan ve de zirveden düşüşe geçeceğini bilen hocanın fırsatçılığı.
(bkz: uludağ üniversitesi)
(bkz: eğitim bilimine giriş) * *
(bkz: teknolojinin bilimsel ilkeleri dersi)
(bkz: somurtkan bir hoca) *
(bkz: alttan ders alan birsürü öğrenci)
(bkz: moral bozukluğu)
*
hatta işi abartıp blok ders yapan hocadır.
(bkz: yiğidim hele bir dur soluklan)
aldığı paranın hakkını veren hocadır. kalitesiz üniversite eğitimi ve yetkin olmayan mezunlardan sorumlu olmayan hocadır. en azından kendi üzerine düşeni yapmaktadır.
(bkz: bok işleyesice)
ilk dersi işleyebilecek sınıf mevcudunu bulmuşsa iki kez tebrik edilmesi gerekir. öğrencileri ile tencere kapak gibidir. bütün öğrenciler bilir ki, ilk hafta ders mers olmaz...
sınıfı dolu gördüyse, ne çok sevildiğini düşünüp, ders işleyerek öğrencisini mutlu ettiğini düşünen biraz saf bir hocadır.sorumluluk sahibi ve iyi niyetlidir.
tüm yıl dersin aynı ciddiyetle işleniceğinin düşüncesini öğrencilere aşılamaya çalışan hocadır.
ders sonunda bu yıl kullanacağınız defterler 3 ortalı kareli büyük boy harita metod olmalı diyen hocadır.
en asil duyguların insanıdır. an itibariyle 2 saatlik dersini bitirip 20 dk mola verdi. bi 2 saat daha sokcakmış.

edit : hoca ben miyim mk.. beni ne eksiliyonuz?
Helal olsun hocama dedirtir.
Bir dönem boyunca çekeceğinizin olduğunu hissettiren hocadır. Kendisi yoklamadan da bırakır. O dolu dolu ders dinlenecek. Telefonla uğraşmak da yasak. Alır ha.
en iyisini yapan hocadır. okuyun olm, boş boş oturmayın.
buraya unknow yazarken dilediğiniz gibi giydirin beyler ama, isim başlığı altında dikkatli olun.
türkiye de üniversite hocaları akademik,bilimsel araştırmalara vakit harcamaktan çok, kim ne demiş acaba bana amuğakoyim diyerek buralarda geziniyolar.
ayıks. kips.
*ike s*ke dinleyen çömezleri kızdırmıştır anlaşılan.