bugün

liselilerin aklındaki üniversitelilerdir.

lan oğlum yok öyle bir şey. bırak sevişmeyi, elini tuttuğunda taşlayan esnaflar var bu ülkede.
üniversitede devamlı yurtta yaşamaktır.
bırakın genç onlar.
ne yapacaklardı bi de utanmadan ders mi çalışacaklardı diye sorulası gençlerdir.
kimseyi ilgilendirmeyen durum.

5. yılım bu sene başladı kimseyle yiyişmek için bir tarafımı yırtmadım, ha belki yırtsaydım da yiyişemeyecektim mesele o değil yani çaba sarf etmedim. yiyişen de kimseyi ilgilendirmez bence. şimdi üniversitede yapılacak bana göre daha güzel şeyler var ama dediğim gibi bana göre.
sürtünme yollu ilişkiden dolayı üniversiteye ait ormanı yakan mallar bile var.

(bkz: zaytung)
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
görgüsüz anadolu kızlarımızla çakal anadolu erkeklerinden oluşur.

namusu bir zardan ibaret sanan acizler, 4. sınıfın sonunda kapak atacak bir saf oğlan arayıp bulurlar.
annelerinin, babalarının emeklerinin karşılığını çok iyi bilen gençlerdir.
mesela yurttasınızdır. ortak kantinde yemeğinizi yerken bir kız, sevgilisinin kucağına otururken sizin yüzünüzün kızarmasına sebebiyet vermektedir. belki de annesi ev temizliğine gidiyordur kızına/oğluna harçlık verebilmek için. belki de babası ve annesi "benim asla oğlum/prenses kızım oralara okumak, başarıdan başarıya koşmak için gitti." diye düşünüyor. hatta komşuları kendisine "dış ortam sonuçta, her türlü pislik var." demesine itiraz ederek "benim oğlum/kızım öyle yapmaz. o oraya okumak için gitti." diye itiraz ediyordur. nereden bilecekler ki...
(bkz: işte bunlar hep seks)
Her ne kadar tasvip etmesem de Evlenme yaşının bu kadar yükselmesinin getirdiği doğal sonuctur. Eskiden herkes 17 yaşında evleniyordu. E senin kurduğun sistem insanların 25 yaşından önce evlenmesine aykırı ise insan doğası ve hormon diye de bişe var hacı. o duruma gelince Evliya olsan yaparsin.
sevgili dediğin yiyişir.
hormonal sağlığı dengesi stabil salakları içine alan epey geniş mezhepli bi cemaat. göt benim göbek benim diyen kız ertesi gün tuvalete bebek sıçar genelde. acınası