bugün

Sikerm samimiyetsizliğinizi deyip hiçbir türlüsünde bulunmadığım gruplardır. Gruba karşılık üniversitede başlar, bazılarında ise doğuştan gelir.
Bizimkinde herkes ciddi ve kavgalı olduğu için kimsenin gerekmedikçe yazmadığı gruptu. Sıkıcıydı baya.
Sabahtan akşama kadar ders notlarının havada uçuştuğu gruptur. Cefakar öğrenci arkadaşlarım sağolsun okula gitmeden sınıf geçtim.
ilk hafta derse gidecek misiniz? sorularına maruz kaldığımız saçma ortam. ilk hafta da gidicem çanı da yükselticem sana ne sana ne.
(#35043955).
Ders olmasa bile her gün okula giden hoca yalakası tiplerin herşeyden haberi olduğundan ve bunları ara sıra wp grubuna attıklarından, ara sıra ders notu döndüğünden çıkamadığım gruptur. Yoksa en uzun süreyle sessize alınır o gruplar hep.
Bizim zamanımıza wc grupları vardı.
Hayvanat bahçesine benzer. Çok fazla türde hayvanı ve çok sayıda insanı bulabilirsiniz.
bu gruplarda siyaset yapanları sevmem. gidin kendi arkadaş grubunuzda konuşun abi, kimse sizin fikirlerinizi görmek zorunda değil. sınıf grubunun amacı bellidir. bilgi paylaşımı yapılır, not falan atılır.
Sınıfta birbirine selam vermeyen insanların ne hikmetse bu gruplarda can ciğer olduğu (özellikle Kızlar ) canımlı cicimli, samimiyetsiz ve iki dakika evet sadece iki dakika ilgilenilmeyen telefonlara gelen sonradan fark edilen 300 -350 mesaj . Sonra sonsuz sessize alma döngüsü .
Bütün beyinsizlerin bir araya toplandığı, zaten zorunluluktan bir araya gelinen ve herkesin maske taktığı samimiyetsiz bir ortam evet.
Bir an önce çıkılmak istenen gruptur. Ortaya biri atılır her şeyi bildiğini zanneder ve gruptan kız düşürmeye çalışır. Kızların arasında geçen konuşmaların da ne kadar samimi olmadığı yapmacık olduğu göze çarpar. Fazla kasmayın Üniversitedeki arkadaşlık çıkar üzerine kuruludur ve gelip geçicidir.
En son “ben daha entelim.” Tartışması yapıyorlardı izledikleri sanat filmleri üzerinden.
Okulla ilgili soru sorulunca cevap verilmeyen, goygoy muhabbeti için yazılınca 3 dk içinde 3000 bildirimin biriktiği sikik grup.

Nolur nolmaz bi duyuru falan gelir diye çıkmazsınız.
Şimdi okullu olduk diye bir wp grubu var. 1.sınıfta kurduğumuz. Şimdi hepimiz mezunuz. işin garibi bayramlaşmıyoruz bile. Ben dahil bir kaç arkadaş düzenli olarak gruptan çıkıyoruz ve diğerleri düzenli olarak gruba geri alıyorlar. Öyle sayko bi halde takılıyoruz.
Gerizekalı erkeklerin kendini gösterme alanları olduğunu anladım. Ya not ödev ders bunlarla ilgili açılmış gruba aptal oğlu aptallar arabalarının videolarını yolların videosunu disko videosu falan atıyorlar çıldırmamak elde değil. Bu kadar geri zekalı olunmaz. Bunun hoşumuza gideceğini sanmaları ayrı bir beyinsizlik.
güncel Önemli Başlıklar