bugün

istediği ile sevişemez kardeşim gerçekten aşıksa o azaman istediğini yapar ulan 15 farklı erkekle düşüp kalkıcak sonra bizim gibi saf temiz ruhlu insanlara yaranacak her gece başka erkeklerin penisi aklına gelecek eğer sizi sevmiyorsa gecmiş olsun dostum ben laik bir adamım laiklik istedigiyle sevişmek değildi o olsa olsa orospuluk olur. Üniversite okumasın demiyorum okusun adam gibi okusun.
Çükü var diye kendini ilah sanan kimi zavallıların, eğitimli, sağlam duruşlu, yaptığı zırvalığa " hösst" diyecek kadınlara tahammülü yoktur, dolayısıyla böyle gülünesi tespitler S..çıp, ortalığı kokuturlar.

Kakılmış kıvamı kadınlarla evlenip, ego tatmini yaşamanın, itaat edilmenin, istediğinde sevişeceği, istediğinde azarlayıp hatta dövebileceği kadınlarla evlenmenin hayalini kurup, beyin mastürbasyonu yaparlar.

Sizi de anlıyoruz beee!
Vizyon bu kadar napacan?!
Allah şifa versin aga!
Her ünüversiteye giden kızı orospu sanmak.

--spoiler--
üniversiteye giden kızların neler yaptıklarını biliyoruz, hele ki şehir dışında okuyanların
--spoiler--

Kafaya bak sen.

Bu kafalar yüzyıllar önce tükendi sanmıştım ama varlar mış.

(bkz: haydi kızlar okula)
Görmüş olduğu fatklı model insanlar ve kazandığı tecrübeden ötürü, kendisini cahilce kullandırtmaz diyelim, Ulen hiç birimizin anası üniversite okumadı mı şimdi, bence çok yanlış..
(bkz: tıskıyit) dedirten ifadedir.
üniversite okuması batar tabi bu zihniyete, kendi ayakları üzerinde durabilen bi insanı evde maç izleyerek ve geğirerek mi etkileyebileceğini sanıyorsun, ben yaparım, ben giderim, ben alırım diyen, üniversite de kazanırım diyen, senden daha iyi bir kariyeri, mesleği hatta maaşı olan birinin seninle evleneceğini mi sanıyorsun, bu insanları karakter dışında hiçbir şey ile tavlayamazsın zaten, sana söyleyeyim bulaşıkları sen yıkayacaksın ömrün boyunca.
Böyle şeylerin taa lisede başladığını bilmemeleri üzücü. eşinizin üniversiteye gitmeyip lisede yaptıklarını düşünün o zaman siz.
Okumuş kız sizi ne yapsın be. Olmaz tabi size karı.
Çirkin genelleme. Bunun da ötesinde yanlış genelleme.
büyük lokma ye büyük söz söyleme.
hanzo musunuz amk?
sanırım iyi olan her şeye garezimiz var.
kadını manavdan, kasaptan alınan bir meta olarak gören, kendine güveni sıfırlanmış ezik söylemi.

(bkz: karı babandır)
bu zihniyetteki insanların ileride kız babası olup onları yetiştirecek olması beni derinden üzüyor.
Katıldığımdır..

Ülke olarak erkeklerimiz hazır değil..

Alışmamışızkadının bizden üstün olmasına , bilgili olmasına..

Eziğiz bir kere..

Kadın evde oturup çocuk doğurmalı..

Biz istedik mi yatakta bir wamppp acıktık mı mıtfakta aşçı..

işiniz zor kızlar yallah norweç e isweçe...
binde birdir istediğiniz kızı bulmanın oranı. en temiz safı bir şey görmemişi bile vuruşmadan mezun olmuş mudur şüpheli!
son derece doğru bir tespit. başı açıksa zaten direk olacağı şey belli.
lan galiba doğruluk payı var diye insanın içini kemiren olgudur.
yanlış söylem. süper bir karı olur, yeter ki işlemesini bil.

edit: karıyım desem yerler....
Kadının seçilen, erkeğin seçen taraf olduğuna inanmış errkek söylemi. Bunu savunanlarla umarım kimse evlenmez ya.
Tabi ki üniversite okumuş kız kadın olamaz.
Üniversite okumuş kız da ne demek?
Koskoca inşaat tanrısı amaleus'a üniversite okumuş kız yakışır mı?
Büyüksün abiiiii.
Çok haklısın abiiiii.

Andaval.
Görüyoruz ki senden de bir halt olmamış.
Başlığa bak.
Öncelikle şöyle bir şey var ben sizin olmayan vizyonunuza,dünya görüşünüze tüküreyim.Karşındaki kadın bir şeyi bilmez ise anlamaz ise cahil deyip dırdır etmeyeceklermiş gibi konuşuyorlar ya.Yobazlığın eserisiniz...
Üniversite okumuş, okumamış bu sizin keyfinize. O tartışmaya girmeyeceğim.

Fakat, kadın denmez. Karı denir. Cahillik başa bela. Erkek eşe koca, kadın eşe karı denir.
Sacmalama faslınız bittiyse devam edelim.
Üniversiteli kızlar sizede çok bayılıyordu sanki yazık.
güncel Önemli Başlıklar