bugün

vize ve final stresi kafa ağrıtır. sabahları aç aç derse girersiniz. paranız olmadığı için dışarıya adım atmazsınız bu nedenle asosyalleşirsiniz. kendinizi geliştirmeye çalışır nerde staj yapcam diye düşünürsünüz. bı an allattan dersleri verim de mezun olup kurtulayım artık dersiniz. ewed
Anı olarak kalır.

işsiz kalmakla sonuçlanır...

Swh.
Kimilerinin askere gitmemek için uzattığı, kiminin aile baskısından vesaire uzaklaşıp özgürleşmek için yaptığı aktivite. Bizim üniversitede biri vardı 7 sene uzatmış üniversiteyi. Derslere gelmez, elaleme imza attırır; sadece vize ve finallerde görürdünüz kendisini.
Bir insanın hayatı boyunca yapacağı ilk ve son tatil.
Üniversite Bitince hayat başlıyor. Öyle gece 12 de çıkıp pub'da takılmaca yok.
iş hayatında adamın g*tünden kıl kopartırlar.
en çok özlediğim güzel anılar biriktirdiğim yer.
kendi adıma iyi bir tecrübe olduğunu ancak çok da gerekli olmadığını düşünüyorum. allah'tan ki tvnet stüdyosuna gittik, fulya öztürk'ü gördük. üniversite eğitimimden sonra hemen memurluk sınavına girmeyi düşünüyorum. memurluk benim için en iyi meslek. psikoloji falan okusaydım büyük ihtimal pişman olmuştum belki de.
Tıp, teknik, mimarlık ve görsel sanatlar gibi fakülteler hariç diğer sözel bölümlerin kapatılıp Açıköğretime kaydırılması gerekir.

Sözel bölümleri okumak için hem maddi hem de zamansal yönden kayba gerek yok.

Tabi bu benim fikrim...
Orda tıp teknik görsel sanatlar hariç dedim mk. iyi oku.

Bide doktor olacak haspam. Daha yazılanı anlamıyor hastaların şikayetlerini dinleyecek.

He heee..
Tekrar o güzel günlere döneceğim az kaldı.
bı saatten sonra çok yoruyor. dört yıl çok fazla üçe düşmeli.
Mallıktır. Yurtdışına gidip dönerci açsan üniversite kurarsın.