bugün

kendisi de üniversite mezunu olmayan biriyse sorun olmayacak ama üniversite mezunu olan biri için büyük problemler yaratacak durumdur.

ne kadar kendini geliştirmiş olursa olsun, hayat üniversitesi ne lan? sen kimi kandırıyorsun? ömür boyu taşırsın ezikliğini bırak bu aşk meşk hikayesini. eğitim seviyesi ilişkilerde elbette ki önemlidir. duygusallığın luzumu yok.

şahsen, aşkından ölsem de asla yapmayacağım olay. lise mezunu bile kurtarmaz yani. okusaymış ben ne yapayım. isterse zengin olsun, güzel bi işi olsun, sevilen bi esnaf olsun ne bileyim. diplomayı görmeden atmam imzayı. bana ne. mümkünse açık öğretim de olmasın lütfen. heheh.

öyle yani, okuyun gençler.
zamanında vehbi koç'la ya da sakıp sabancı ile evlenmek buna örnektir.
karı koca sürekli evde, hegel, avrupa birliği yada akışkanlar mekaniği konuşmayacağına göre gayet normal evliliktir. önemli olan kafaların uyuşması.
benim yaptığım ve bundan hiç pişmanlık duymadığım bir hadisedir. eşimi seviyorum, kendimi de. üniversite mezunu birisiyle evlenseydim belki de bu kadar mutlu olamazdım. canımın içi, minik kedim benim. seni şimdiden özledim.
bir taraf üniversite mezunuysa ileride sıkıntı çıkaracaktır.mantık evliliği yapın.
Asıl sorun üniversite mezunu olduğunu sanan biriyle evlenmektir.
Isparta bilmem ne üniversitesinden mezun, adamlar liseden sikko yerleri üniversite sanıyorlar.
Ayrıca;
(bkz: türkiye de üniversite olduğunu sanan mal)
fikirler uyuşmaz.aşk bir yere kadar uzun dönemde sıkıntı doğurur.
vallaha benim bi tanidik abim var adam uni okumamış zengin ticaretle ilgilenmiş. altında arabasi var yazlıklari evleri var. adam bi yandanda mal değil kitap okumayıda seviyor. şimdi kızlar benlemi evlensin onunlami tabi onla amk.
Gabe Newell

Jack Dorsey

Sheldon Adelson

Falan hep üniversite mezunu zaten. Cahil biriyle evlenmektir cümlesine ithafen.
üniversite okuyup da bi işe yaramayan boş tiplerin olduğu ülkede neden olmasın? diye dedirten durumdur.
okumadan da kültürlü olunur.