bugün

Bize söyleyecek pek bişey bırakmamış yazar kardeşimiz ama su da bir gerçek ki mecburuz bu duruma.
kesinlikle katıldığım başlıktır.

ayrıca o kantinden birşeyler alacaĝıma yemekhanede zehirlenirim daha iyi denilesi başlık.
kahve 2 tl
ice tea 2.5 tl

zengin milletiz vesselam.
Üniversiteler döner sermayeye dahil edip öğrenciler üzerinden şirket yönetmektedirler.bunu organize olan üniversitelerde yapamazlar.mesela istanbul üniversitesinde yemeğe bile zam yapmak çok zordur.ama özellikle anadolu'daki üniversitelerde kimse sesini çıkaramaz,çıkarmak istemez.bunu bilen yöneticiler de yüklendikçe yüklenirler.

Organize olun,demokratik yollardan hakkınızı arayın,haksızlıklara dur deyin,hatta sözlükte ve sosyal medyada açık açık yazın.sözlükten biz de destek verelim.
Bütün çikolatalari , kekleri, sakizlari iki katı fiyatına satan kantinlerdir,insanı delirtirler. Marketteki 50 kuruşluk çikolataya 1.5 lira fiyat koyarlar. Öğrenciyiz la biz, insafsız.

Ama bizimkinin kendi yaptığı pogacalara laf söyletmem fiyatı normaldir ve lezzeti de gayet iyidir, keza bunyemde bağımlılık yapmış olup her sabah dereotlu peynirli pogacasini yiyerek başlıyorum güne.
12 eylül öncesi bir yurtta, bir gün önceden kalan yemeği başka bir yemeğe karıştıran kantincinin başına gelenlerin unutulduğu günümüzde gayet normal olan soygundur. gerekirse aç ve susuz kalıp alışverişi kesmek aklınıza gelmiyor mu ? sadece sızlanıp alışverişe devam ederseniz soygun devam eder.
Üniversite ismi bekliyoruz.

hep destek tam destek için.

üniversiteler döner sermayelerini arttırmak için ihaleyle veriyor.kantinler de bu parayı çıkarmak için öğrencilere yukleniyorlar.sözlükteki zenginleri rahatsız edecektir ama onların tekerlerine çomak sokacağız böylece.
ktü'de kantin fotokopi 15 kuruş, çay 75 kuruştur. su 50 kuruş, süt 1,25 tl, capri-sun 1,25 tl'dir. kahve 1,25 tl'dir.
haklı beyandır.sonuna kadar destekliyorum.zaten bölüm başkanına derste kantini ve okul yemekhanesini yıkma önerisi sundum.ikisi de beş para etmiyor.bunu tüm yönetimler biliyor.yine de yıkma önerim kabul edilmedi.iki yıldır ikisine de uğramıyorum.çok güzel oluyor.beş kuruş dahi kazandırmak istemem.