bugün

olağanüstü bir şeyi değil yapılması gerekeni yapmıştır. hiçbir şekilde artı ve ya eksi bir dönüş/katkı/tepki olmamalıdır.
kapitalizmin ne olduğunu anlamayan garip tipler tarafından bir lütuf olarak görülür bu hükümetin yaptığı. fakat bir yerden 2 lira veriyorum der, başka yerden 20 lira götünüzden kanırta kanırta alır. bunun farkında olmayan cahil arkadaşımız da laf soktuğunu düşünür garibim. neyse dokunmayın, o çok mutlu.
destekçilerinin iyi yaptıkları eleştiriliyor sandıkları hükümettir. Hayır kötü yaptıkları yada yapamadıkları eleştiriliyor.
Bir sosyal devlet görevini daha yerine getirmiş hükümettir.
kaldırmamıştır.
yer değiştirmiştir.
askerlikte de var bu sistem.
sadece başka yerdedir.
2. öğretim okuyanların devlete karşı düşmanlığını pekiştirmiş olsada adaletin yerini bulduğu bir uygulamadır sonuç itibariyle ben sabahın köründe kalkıp derse giriyorsam o adam o saatte mışıl mışıl uyuyorsa parayıda babalar gibi öder. kimse kimseyi zorlamadı 2. öğretim yazsın diye hesap ortada. ancak bana kalırsa ki ilk zamandan beri 2. öğretim arkadaşlarımla vardığımız ortak görüş 1. öğretim harçlarının 2. öğretimden düşülmesidir. en adaletlisi de budur.
iyi bir gelişmedir fakat uzatan bir insan olarak yine ödedim.