bugün

eve erkek atabilcekmişiz sıkılınca gönderiyomuş üniversitedeki kızlar hiç bi zaman öyle olmadı tabi *
+kanka eğitim fakültesindeki kızlar abazazymış
-harbimi nerden duydun?
+bilmiom kanka öle diolar
- ozman eğitime dalmak lazım kanka.
+ bu kadavralar var ya hapishanede ölenlermiş sahipleri yokmuş okula getirmişler..

alakası yok.. kendini bağışlamış adamlar güzel güzel
istanbul üniversitesi türkiyenin en köklü üniversitesiymiş...
istanbul üniversitesi dünyanın en iyi 500 okulundan birisi imiş...
gece üniversite bahçesinde türlü türlü cacık dönüyor. * *
-beyler benden duymuş olmayın ama bu hoca mit'ten.
(bkz: risk budur)
(bkz: kendi cevap kağıdına 55 veren hoca)
(bkz: cevap anahtarina 80 veren hoca)
her lise öğrencisinin heyecan içinde dinlediği anlatılardır.
bunlardan bazıları;
hoca kağıtları havaya fırlatır üsttekilere yüksek not verir.
üniversitede kızlar teklif eder.
üniversite de kızlar teklif ediyormuşun bir üst versiyonu olan üniversite de kızlar veriyormuş yalanıdır. şaka gibi ama lisede iken buna inanan arkadaşım vardı gerçekten öyle olacağını zannediyordu garip.
+Aağbii üniversitede kızlar teklif ediyormuş diyorlar!?

-...........
hoca bütte aynısını soracakmış.
üniversiteye baslamadan önce üniversite okuyan abilerin anlattıkları her gün farklı karılar .m üstünde .m falan ama ben göremedim öyle bişey.
eşeği bağlasan 4 senede mühendis olur olm raad ol.
-olum kız öğrencilerin kaldığı evle erkek öğrencilerin kaldığı ev yanyanaymış, aradaki duvarı kırmışlar, oradan geçiyorlarmış lan. görünmesin diye de dolap koymuşlar bir tane... abooo sikişe gel!
bizim ev ortamı harika başka evler böyle.değil.
hoca 15 dakika geç kalırsa ders düşer yalanı. tüm sınıfı toplu dersi asma yüzünden disipline vermişti x hoca.
-aga ilk üç ayın kredileri toplu veriyolarmış. düşünsene 280 den piyuvv!
"bu hoca herkesi geçiriyormuş" derler ama hep yalandır. sadece 1 harfi değiştirince herşey daha net oluyor. geçiriyor ama nasıl ? Bu hoca herkes(e) geçiriyormuş.
janjanlı x üniversitesinden bir kıza "apandisit nerde"diye sormuşlar ."girdikten sonra sağda" demiş.
Devamsızlık sorunu gerçekten yoktur ama okuduğunuz bölüme göre değişebilir.
Kızlar teklif ediyor
Yaz okulu çok eğlenceli
Bittiğinde direk meslek buluyon
Standart adam seni keşfedip işe alıyor
Ortamı çok güzel.

Daha sayardım ama bir gün büyürseniz kendiniz görürsünüz, sürprizi bozmayayım.
‘Devamsızlık derdi yok, sınavlara çalış dersi geçersin.’ Diye öğüt aldığım, sonrasında ise vizesinden 70 aldığım dersten devamsızlıktan kalmam ve 2 dersi de hocayla konuşarak devamsızlıktan geçmeme karşılık alttan kalmasıyla sonuçlanmış efsanelerdir.

‘Son hafta gitmeyelim, ders işlemez.’ Diyerek toplu halde gelinmeyen derslerde sınav konularının ve sorular hakkında tüyo verilip sınavda ‘bu hafta gelmiş olsaydınız hepiniz nerelere çalışmanız gerektiğini anlardınız.’ Diye hocanın sitem ettiği efsenelerdir.