bugün

(bkz: duvar süsü)
artık seyyar satıcıların arabalarına takılan okumuş da satıcı olmus dedirten kagıt parcası
gunumuz türkiye'sinde ugrasılan işle ilgisi olmayan meslek dalını kanıtlayan ama anlatamayan belge
bir adet cerceve ile,salon duvarına monte edilir,gelen giden misafire caka satmak icin son derece kullanıslı olur.
gözünüzün ilişeceği bir yere koyup "ulan ben senin için mi uykusuz kaldım, onca yılımı heba ettim" deyip hayıflanmaya yarar.*
soba yakmak için kullanmak.
Kaliteli kağıttan basıyorlar çok güzel kesekağıdı olur.
Mezun olduktan sonra çok bir anlam ifade etmediği anlaşılan, işe girerken lazım olan bir resmi evraktır.
yoktur. olsa mezuniyet töreninde rulo yapıp vermezlerdi onu dedirten formalite şeysi. edinmekte fayda var o ayrı konu.*
(bkz: origami)
kahve altlığı olarak kullanılabilir.
Hiç bir boka yaramıyor. Üniversiteden mezun olamadım fakat iki işyerime de 'mezunum ama diplomam kayıp' diye yutturmuştum. Kimsede arkasını aramamıştı.

Kalın bir kuşe kağıda ufak bir editleme ile sizde istediğiniz yerden diploma çıkartabilirsiniz.
(bkz: kısa dönem askerlik)
kampüse girmek için kullanıyoruz arkadaşımla.

- şey biz mezunuz da gelebiliyor muyuz kampüse?
+ geçin geçin
- bak kanka diploma buna yarıyormuş demek. biz de diyoruz bunu bize niye verdiler. vay be.
Bu ülkede tek kullanım alanı kitaplığa kaldırmak olabilir.
Çerçeveletip tuvalete tam klozetin karşısına asan var.

Nasıl bi eğitim hayatı geçirdiniz?
Duvar.

Ne biliyim çerçeveletip asıyorlar.
Gecici mezuniyetle takiliyorum diplomam bile yok bakayim olunca neler yapilabilir tecrube edeyim.
köle olmak için kullanılır.
Komodin çekmecesinde naftalinli bir şekilde saklanabilir.
durupte verirler. her turlu kullanmak caizdir. kullanmasini bilenler bir adim ondeler. faydasi gorulur. tavsiye edilir okuyun gencler.
Yerlesilemeyen kamudan sonra ayni durumdaki bsir mezunla daha acilan isletmenin en gozuken duvari ve en gold cercevesi kaliteli bir kullanim alanidir .
nihale olarak gayet başarılı aslında, bir de formasyon belgesi olunca daha da iyi iş görüyor hatta, tecrübeyle sabit kesin bilgi.
Çerçeveletip evin salonuna asmak, odanın duvarına asmak, dükkana asmak gibi kullanım alanları vardır.
hiç bi yer. diplomayı almadan geçti gitti bir sene. hayatım boyunca da almayi düşünmüyorum. bi parça kağıdın peşinde koşamayacağim.

önemli olan katilmakti.
ahahahha.
güncel Önemli Başlıklar