bugün

evlenecek miyim acaba duygusu yaşatan, aslında cinsel isteği tatmin için girilmiş, okulu uzatmaya yönelik gereksiz berbat ötesi bir olaydır.
üniversite için yurda girdiğim ilk gün oda arkadaşım bi kehanette bulunmuştu. üç aya kalmaz aşık olursun diye.
allah senin de kehanetinin de belasını versin.
bitmeye mahkumdur. taraflardan biri yalancıdır. aldatır orospu çocuğu. sonra da masum masum etrafta dolaşır.
üniversteye başladım neyse bir iki kişi var, kızılaya gittik bir yere oturduk ben kız bulmak istiyorum dedim bunların sesi soluğu kesildi, o zaman ben zaten bir tane kızı görmüştüm biraz kısa bana kafasını kaldırıp bakıyordu hoşuma girmişti falan.
dedim bütün lise boş geçtim üniversiteyi kazandım artık bir kız bulacağım,işte üniversite aşkı.
doğru insanı burada da bulamazsak ya iş hayatında buluruz ya da anamız köyden bi kız ayarlar.
ki genelde de bulunamaz doğru insan.
Üniversite aşkı çoğunlukla terminalde biter denendi onaylandı.
Buradaki cogu kasar ve oglan kiliklilar bilmez. Bir tane olur bundan zaten. O mezun olsa da lan bin kiz vardi bunun manitasiydi birbirlerini cok seviyorlardi mutlulardi derler arkanizdan. Tabi ami follos olmus kizlar ve anahtar deligine bile sikini sokan oclar bunlardan anlamaz.
Oyle bir seyin varlıgına inanmıyorum.
Universitede herkes birbirine potansiyel sevgili gozuyle bakıyor zaten ne arkadaslıklar ne de iliskiler bana gercekci gelmiyor.
Sevgili olayları tamamen yokluktan kaynaklı. Erkekler allah ne verdiyse onune gelene yuruyor kızlar da kullanabilecekleri erkekleri secip digerlerini eliyor boylece iliski zannettikleri arada hangi bagın oldugu muamma birliktelikler yasanıyor. Belki cok nadir gercekten birbirini seven ve birbiri icin uygun ciftler vardır fakat ben pek denk gelmedim. Zaten bu tur durumlara ayıracak vaktim ve hevesim yok bir de universitede ask yasamak ya da yasamaya calısmak bana simdi cok uzak. Halıhazırda universite okuyan kimseyle olmadım ve olmam da.
ilkokul aşkından daha kalıcı olur.
nedense memelerinin yeri dolmayandır. yaşlandık sanırım artık öyle diri memeye denk gelemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar