bugün

mezun olduktan sonra ayrılan ve başkasını bulan kızdır.
aynı evde sevgilisiyle kaldıysa başkasına yıkılacağı kesindir. yıkılacağı kişiye geçmiş oldun dileklerimi iletiyorum umarım ben olmam.
vardi böyle 2 arkadaş. okulun son senesinde ayrıldılar. kız çorumluya kacti erkek de depresyona girdi.
bekaret takıntısı olmayan kızdır.
Yeni sevgilisine ilk ve tek aşkım sensin diyebilmektedir.
eczacılık fakültesi mezunu kızdır.
Çapulcudur. Net.
Ünide 5 yıl sevgilisiyle aynı evde kalmış adamın kadın versiyonudur.

Erkek, sevgilisi olan kadın ile ne kadar seks yaptıysa kadın da matematik olarak o kadar seks yapmıştır onunla, eşit derecede yıpranmış ve de değersizleşmişlerdir(!) çetele tutuluyorsa bu şekilde tutulsun da bu hakkı hangi amk veriyor size?

Bir de "yıkılmak" denmiş
bir kadın seks yaptığı adamla ömür boyu yaşamak zorunda mı? Kadın istemiyor, velev ki adam da istemiyor? Siz kadının ahlakını azaltacaksiniz diye bu çift beraber zulüm çekmek zorunda mı?

Götümü yersiniz.
Garip bir şekilde daha hızlı evleniyor böyle kişiler.

abisiyle yaşadığı eve erkek arkadaşını taşıyan bir arkadaşım vardı. Evet doğru anladınız kız, abisi ve sevgilisi aynı evde yaşıyorlar. Neyse bir zaman sonra çocuk korunmayı reddediyo diye ayrıldım demişti, kızdaki "çapkınlık" seviyesine bak.

ha noldu hatun geçen sene başkasıyla evlendi, biz de evde kalan sözlük teyzesi olduk işte.
artık yalama olmuştur. sevgilisi tekmeyi basınca kendisini saf bir erkeğe kakalamaya uğraşır.
Sabırlı, istikrarlı ve tecrübeli kadındır. Ben yerinde olsam kimsenin ana baba parasıyla üniversite okuyan ogluyla aynı evde kalıp sidikli donunu filan yıkamam. Aynı evde kalmak namussuzluk degildir bakış acınız o kadar dar olmasın, bekaret bir insanın ahlak ölcegi degil maalesef sizde biliyorsunuz. Ama kazık kadar olup hala sevisememis olmanız ezikligini böyle entryler girerek bastırmaya çalısıyorsunuz. Ilerde kimlerin size ne sekilde yamanacağının maalesef garantisi yok. Allah hepinizi iyi insanlarla karsılastırsın.
Yok canim ne saks*su falan abartmayj siz de egitim goruyordu kizimiz kariyerini guclendirmek icin ilerliyordu adim adim.
Çuvaldır.
puhah salaksiniz olm siz. ülkenin aynasisiniz
Gecenin bu saatinde taktığınız konuya bak. Size ne oğlum.
Okul biter bitmez ayrılacak kızdır yeni buldugu çocuğada aşkımm ilkim sensin diyecek kızdır.
Sevgilisinin üzerinde bütün içinde kalmış fantazilerini gerçekleştirdiği kızdır.
O kadar flüt çalmıştır ki... Her parçayı çalabilir seviyeye ilerlemiştir.
Sktr edin böyle şeyleri hayat çok kısa kendinize yatırım yapın o ne demiş bu ne yapmış derken ömür geçiyor sonra bir bakmışsınız elle tutulur hiç bir şeyiniz yok koca ömrünüzde.
Evlenmeden 5 yıl aynı kişiyle yaşamışsa evli sayılır o. Günümüzde evlilikler bu kadar istikrarlı yürümüyor. Ahlaki boyutu kendisi ve eşini ilgilendirir.
Kendisini herhangi bir erkeğe yıkmak yada kakalamak zorunda hissetmeyen kız.
Bekareti sorun eden güruhla uğraşmaz zira onlar üniversite mezunu, ayakları yere basan eğitimli kadınlarla ilgilenemezler, egolarını tatmin edebilmek için maksimum lise mezunu olanları seçerler, kız da üniversite mezunu, belki bir mühendis, doktor veya üst düzey yönetici olabilecek biri yerine fabrikada en fazla formen olabilecek tiplere evet demez,
Kısacası
Bekareti önemsemeyen bir kız bekaret takıntısı olma ihtimali %95 olan kesimle muhabbet bile etmez,
Bekaret takıntısı olanlar da zaten 5 sene şehir dışında okudu, bunda bekaret filan kalmamıştır diyerek yaklaşmaz,
Eğitimli insanlar bekareti çok takmaz,
Yani herkes kendi istediği tipte insanı rahatça bulabilir.

Gerçi Esra Erol, müge anlı gibilerin programları namus konusunda bekaret takıntısı olanları rahatlatmak yerine daha beter rahatsız edici öğeler içeriyor ya,
Program evlenmeden önce bekareti gidenlerle olmasa bile evlendikten sonra boynuzu takıp dallandırıp budakladıran kadınlarla dolu,
Bakire olmayan kızla evlenmek mi daha kötü? Yoksa bakire kızla evlenip boynuz cilalamak mı?

5 yıl aynı erkekle evli kalmış bir kadınla evlenmek kötü bir şey midir?
Bekaretini evlenmeden kaybetmiş bir kadınla dul bir kadın arasında fark var mıdır?
Bunlara evet diyenler hangi dine inanmaktadır?
Zira evlenirken bakire şartı aramayan bir peygamberin dinine inanan müslümanlar böyle şeyleri kafaya takmazlar.
https://www.google.com/am...nmesine-nasil-bakar%3famp
Amın dize indirilmesiyle sonuçlanmış eylemdir.
Üniversite bitince ayrılır. Böyle vardı bir kız sevgilisiyle başka memleketten diye ailesi vermezmiş 4 sene parasını yedi sonra ayrıldı. Evet.
500.000 km'de araç gibi bir şey.
ne kadar sexist hissettim kendimi şu an anlatamam.
Bu kafadaysan 5 yıl kalmasına gerek yok ki 1 gece kalsa da yeter. Normal bir kızdır, üniversitede de sevgilisiyle aynı evde kalmayacaksa ne zaman kalacak bu kız aq.