bugün

azeri makarnacı söylemidir. bir çıkarı olmayan veya çıkar umudu olmayan şu yaşananları sineye çekip dinden kitaptan hesaptan bahsetmez. çomar her yerde çomar.
Onlar da azeri çomarı. Baksana Azerbaycan'da da aynı kitle var ve başlarında diktatör bozması bir adam mevcut.
Koca memlekette kahvedeki dayıdan başka adam kalmadı.

Ben sizin lider kavramanıza s...çayım....

beni lider yapın gö.tümün kılının kılı olmak istersiniz..
Senin o azerbaycanlı döviz bırakmak yerine yüklü bir şekilde döviz satın almış olmasın? Dolar şu an 4.72, sizin de dünyayı şaşı gördüğünüzü biliyoruz, bir daha kontrol et bence.

Bir fikir.
Azeri? Döviz? Bi ton para?

Lan dükkanına reza zarrab gelmiş olmasın.

Bak sonra başına iş açmasın müşterin dikkat et.
azerbaycan türkleri bizdeki çomarlar gibi ümmetçiliğe kanmazlar. onlar için türklük evladır.
başlıkta dikkat çeken bir söylem var.

azeri.

azeri diye bir ırk yoktur. azerbeycan türkleri vardır. nasıl ki türkiye türkleri varsa.

buna dikkat edelim. diğer tarafta azerbeycanlı kandaşlarımız ümmet fikrinden çok çok uzaktadırlar. şii müslümanlar çoğunlukta olduğu için pek anlaşamazlar bizim müslümanlar ile.
hüküm allahındır. mülk allahındır. güç allahındır. kader Allahın elindedir. hakimiyet allaha aittir. geleceği tayin eden allahtır. rızık veren allahtır. hayatları tanzim eden allahtır.

bu dini gönderen allahtır. insanı yaratan, yaşatan ve yöneten de allahtır. bu dinin muhakkak savunucularının bulunacağını bildiren ve kuranı koruyacağını bildiren allahtır. insanların geleceğini tayin edecek olan da allahtır.

Şimdi bu söylenen söz alenen şirktir. bu sözün sahibi de buna itibar edenler de bu sözü söylerken bilinçli değillerse derhal tövbe etmeleri gerekmektedir. bilinçli söylüyorsa veya bu söze yazdıklarımı bile bile itibar ediyor ise allaha şirk koşmuş olacaktır. bunun sonucunun ne olduğunu size bırakıyorum.
bu ümmetin bekası için sadece Hz. Muhammed desteklenmelidir gerisi gelip geçicidir