bugün

-ben hic batan yahudi gormedim birbirlerine kenetlenmisler- ifadesinden sonrasini okumadim. pacalarinizdan cehalet akiyor kusura bakmayin.
zırvalık denilen şeyi tam uyguladın mı nasıl sonuçlar verdiğini görüyoruz. işte yahudiler. ümmet anlayışını uyguladıkları için şuanda bu konumdalar. ben hiç batan, ezilen, darda kalan yahudi görmedim. adamlar birbirlerine kenetlenmişler, aralarında su sızmıyor. bu tesadüf müdür. yüzyıllar boyunca yahudiler hor görülen, ezilen, katledilen bir millet olarak zar zor hayatlarını idame etmeye çalışmışlar. geçmişten ders almanın en güzel örneğidir yahudiler. he kendi yazdıkları kitabı harfiyen uyguluyorlar orası sapıkça tabi. onların bekası, geleceği, devamı için her yol mübah. orası hata-sapıkça ayrı konu. ama mantalite bence çok güzel. bunu müslümanların kendilerine uyguladıklarını düşünsene. dünyada 1/4 ezici çoğunluk olarak ortalığın anasını satarız. ama maalesef biz hala mezhep çıkarları için kendi kardeşlerimizi feda etmeyi yeğliyoruz. ve bu zaafımızı, akılsızlığımızı çok çok güzel kullanan milletler var. müslümanlar böyle olmaya devam ederlerse biz daha çok sıkıntılar çekeriz. allah akıl fikir versin. sonumuzu hayır etsin.
islamcıların her türlü boku yiyip 13 yaşındaki çocuğa tecavüz edip yargısız sualsiz derneğe ve eğitimcilere devam edin durumu koyup potansiyel tecavüzcü kafası yaşayan milletvekilleri ve bunlara destek veren potansiyel primatların tümüne denir.