bugün

Bence Ümitcanla sevişen ya da onu çekici bulan her kız hadım edilmeli ki küçük ümitcanlar olmasın,toplum da huzur olsun zaten ne demişler sinek küçük olsa da mide bulandırıyor.
Şu hareketlere eldeki dövmeye diksyona bak ya...resmen insanlığın downgrade sürümü adam...allah ıslah etsin.
buna hayranlık besleyen yarrak kafalı kızlar oldukça palazlanacaktır.
Bir kekonun saçma hareketlerini görmüş olduk. Kekolar imparatorluğu kurulsa bu herif çok rahat başa geçer. Keşke bir uyuşturucu krizinde, geberip gitse bu itin eniği.. Buna yaltaklanan salak kızlara ne demeli? Aleyna'nın sonunu yaşamak istiyorlar anlaşılan.. Topunuzun canı cehenneme aq embesilleri..
adam(!) canlı yayında kadın dövüyor, uyuşturucu kullanıyor ve hiçbir şey yapmıyorlar. bu insan müsveddesini kim koruyorsa artık.
Sinir katsayımı arttıran eylem. Bu mutant zaten katil pislik. Bir de hareketleri (suç teşkil eden) beni deli ediyor. Çevresinde bu herifin niye bu kadar kız ve destekçi var bu kadın katilinin?
elin pisliği ülkede Fenomen oldu rezilliğe bak.
nasıl bir ülkede yaşıyorum anlamıyorum ya 2 tane tweet atsam kapıma 2 otobüs polis yığacak devlet şu ipnenin evladına seyirci kalıyor.
ilk defa mı canlı yayında suç işliyor? Dalğa mı geçiyon? dediğimiz vahim olay. Ülkede distopik ne kadar hayat varsa hepsini barındırıyor bağrında.
Bunu damat konuşuna verme zamanı gelmiş. Süzme gerizekalının biri.
bunun fotosuna "istanbul sözleşmesi" tagı ekleyip paylaşmıştı bi sayfa lan ahahaha.

hastasıyım ironinin.