bugün

şaşırtmamıştır.
bu kadınların %76.4'ü sado mazo olabilir.
ankaralı biri olarak şunu söyleyebilirim- ne acı ki - çankırı caddesi'ndeki birahaneler, bu tip değer yargılarından koparılmış, izanı kaybetmiş, şakulü kaymış kızlarla dolu.
fake hesaplar kullanılarak atıldıkları konusunda iddaalar vardır.
Bazı kızların cidden keko erkek ve mafya erkek sevdası var. Buna mesaj atmak için kafayı yemek lazım. Bu adam, bir kadını öldürmüş. Mafyanın tillahı gibi bir şey. Bu kızlar da o kadın gibi öldürülmek mi istiyor, bunu çözebilmiş değilim.. insan tehlikeli kişilerin yanına bile yaklaşmamalıdır. Bu kızlar ise, ateşe elini sokuyor amk.. Ümitcan denen orul evladı katil hapse atılmalıdır ulan. Kollanıyor bu keko. Devletimiz sağ olsun. Bu Ümitcan, hükümete giydirse anında hapsi boylardı.. Ben böyle adalet anlayışına ta...
Anlamış değilim... memlekette ki tüm kızlar üşüttü mü? Ulan o adam öyle böyle bir manyak değil... sevgilisini camdan atmış... internette birini öldürmekle tehdit etmiş bir sapık... devletimizede yazıklar olsun... ölen bir insan... ve hiçbirşey yapılmıyor... bu adamın sosyal medya mesajlarıda ifşalanmış... orda da açık açık itiraf etmiş... devletimizden istirham ediyorum bu sapık tutuklansın...
Türkiye de kadın cinayetleri neden bitmez sorununun cevabı.
Bu adama böyle kadınların yazması ve sexting tarzı muhabbetler yapılması şaşırtıcı. Hatta bazıları ilişkiye kadar getirmiş işi.

Burada bunların etkileşim için yapılmış kandırmacalar olduğu yazılmış.
Ben bunun dışında gerçeklik payı olabileceğini düşünüyorum ama bu tüm kadınlar böyledir minvalinde değil de aksine çok minik bir oranda bu kadar aptal insan vardır şeklinde.

Adam cinayet şüphelisi ve arkası sağlam direkt serbest bırakılıyor ve tüm bunlar medya önünde, ülkenin gözünün önünde oluyor.
Ülkemiz gibi bir nüfusta psikolojik sorunlu, akıllı düşünemeyen, güç aşığı, suç eğilimine ilgi duyan binlerce kadın vardır ama bu epey azınlıktır. Ve bu tip işe de bunlar girer.

Hemen erkekler böyledir kadınlar şöyledir dememeli.

Kadınların genelde güç, umursamamazlık eğilimleri olabilir ama kültürsüz suçlu bir kekoyu istiyorlar demek de düşüncesizliktir.
Fake veya kurgu olduğu net belli. Onu geçtim gerçek instagram hesabında 4000 takipçisi var. %90'ı genç kız. Ne var lan bu lavukta da böyle aptal gibi takip ediyorsunuz? Konuşma mı? Tip mi? Maço tavırları mı? Lan bu kızlar var ya... Ne yapıyorlarsa kendilerine yapıyorlar yemin ederim.
"Yani sen beni haklı görüyorsun öyle mi?"

Sürekli soru soran hafif tripli düzgün cümleler var daha çok iki kadın yazışmıs gibi. Tamamen kurgu hatta ordaki tüm hesaplar aynı kişiye aittir bence.

Arkadaşlar her gördüğünuze de inanmayın ya.
Fake hesapla sempati toplamaya çalışıyor olması da olası, parayla mesaj attırıyor olması da olası.
Öncelikle hepimizin malumu olan bir sendrom var.
(bkz: Stockholm sendromu)

Fakat konu bu kadar girift değil. insanlar kötü karakterlerden etkilenip, hoşlanabiliyorlar. Bunu son dönemde sinema sektöründe dahi hissediyoruz. Eskiye göre Anti karakterler revaçta. insanlar kusurlu olanı severler, daha da önemlisi merak ederler. Bu zatı mahlukata mesaj atan tipler de tam olarak bu niyetle atıyorlar.. ve fakaaaaaat...

Mesaj görsellerine dikkat edecek olursanız ‘ki’, ‘mi’, ‘misin’ vb imla hataları yapılmamış. Şahsi fikrimce maymundan geldiğine iman ettirecek kadar korkunç bir Türkçe ve telaffuz ile konuşan bu zırtonun bu konuda herhangi bir bilince sahip olabileceğine ihtimal vermiyorum.

Tüm görseller kurgu. Tşk....
Kadınlarımızın cidden akıl sağlığının yerinde olmadığını gösteren instagram mesajlarıdır.
Katil bile şaşırmış artık o derece.

Link

https://twitter.com/askka.../1306904673702477824?s=19