bugün

ulan ne güzel harcadın bizi be ibne be. senin yüzünden bi de babamın yanında küfür ettim bana azar da işittirdin be ibne.
Dün toki stadyumunda istiklal marşını okuyan tek galatasaray lı.
ümit öztürk diye yazılır operasyon çocuğu diye okunur.
Taş gibi maç yönetmiştir.
Bu akşam oynanan ve Galatasaray'ın kendi sahasında 4-2 kazandığı rizespor maçında Galatasaray'ın kazanması için elinden geleni yaptı.

1- kerem'e (aktürkoğlu) bir penaltı verdi ki evlere şenlik. Her temas penaltı değildir. Kerem kaleciden hafif teması alınca kendini aktör gibi fırlatıyor ama kötü bir oyunculuk (tiyatro) performansı. Kendini fırlatmakta geç kalıyor. Ümit Öztürk bu pozisyonu var'da izledi ve penaltı verdi.

Amacı tarafsızca maç yönetmek olan ve basit düzeyde hakemlik bilgisi olan kimse bu pozisyona penaltı çalmazdı.

2- rizespor'un sağ beki fabricio'yu dakika 85'te basit bir ceza sahası itişmesinde ikinci sarıyı gösterip oyundan attı. rizespor'un beraberlik umutlarını yok etti bu hamleyle. Yüksek aktörlük performansından dolayı nilsson'u tebrik ediyorum.

işte böyle. Kendisini tebrik ediyorum, takımının kazanması için elinden geleni yaptı ve istediğini aldı bu akşam.
Kadrolu Galatasaray hakemi. Evet.
bildiğimiz o.ç'dur. yani operasyon çocuğudur.

dün gs - trabzon maçında galatasarayı nasıl kolladı gördük. ama bu ilk miydi? değildi. bir benzerini geçen sene alanyaspor-gs maçında yine yapmıştı. o maçta da alanyanın buz gibi penaltısını yemiş musleraya kart göstermemişti ve sair ve sair.

o maçın da tartışmalı pozisyonları bu linkte ;

.
ümit öztürk ün galatasaraylı olduğunu sağır sultan da biliyor o yüzden fazla bu konuyu uzatmaya gerek yok tebrikler ümit öztürk maçın adamı ödülüne layık görüldün.
süper lig için fazla namuslu hakemdir kendisi.

kuralı çiğneyip bir de olmayan penaltıyı verseydi ne güzel olurdu ama değil mi?

'adalet' değil 'ayrıcalık' istiyor götümün kenarları.
Fuck off ümit öztürk!
galatasaray umiti uefa listesine bildirmemekle hata yapmış.
ırkçıların, şikecilerin, kara borsa da para aklayan yavşakların beğenmemesi çok normal..

süper maç yönetmiştir..
tetikçi. yasin denen tipin yalandan kendini atmasını yedi akhisar'ı on kişi bıraktı. şaşırmayın devreye girmesine. evet.

Edit: aha golde sana girsin. Evet.
Semih özsoy, o da talimatların gereğini yaptı dediği hakem. Haklı mı evet.
erman toroğlu : (ümit öztürkle ilgili) kaşar. hem de bu yaşta eski kaşar.
güncel Önemli Başlıklar