bugün

görgüsüzlüğün, kültürsüzlüğün doruklarında yaşayan gerçek bir kıro.

karşısındaki insan onunla siz diye konuşurken sen diye hitap edebilecek kadar da basit birisi.
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1542360650068
sonuna kadar hak verdiğim adam helal olsun diyorum burdan tebrik ediyorum simge gibi futbol cahili olan sırf güzel diye bazılarının programını seyrettiği futbolundan f sinden anlamayan birine az demiş bile neymiş futboldan bizim kadar anlarmış.
onun mantığıyla bakarsak erkeklerde yemek yapamaz arkadaşlar bu adam neyin kafasını yaşıyor. kadını erkeği mi var bir insan kendini bir alanda geliştirirse o alanda başarılı olur bu bir kadın da olabilir bir erkekte olabilir. yapma ümit abi gözümden düştün vallahi senden böyle bir şey beklemezdim. taş olaydım da bunları duymasaydım (bkz: tas olmak)
çoğu erkek tarafından haklı bulunan, lakin mahalle baskısı nedeni ile yargısız infaza çarptırılan, samimi insan, yalnız biri bu adama yazı dersi versin yazılarını bi takip edin bu kadarmı devrik yazı yazılır arkadaş, herşeye rağmen seviyoruz.

not:galatasaraylıyım.
rasim ozan kütahyalıya maganda lafını katıyla iletmekte şuan helal ümit reyis.
ben bu adamda tv için büyük bir potansiyel görüyorum. eminim spor programlar yapımcıları da görüyordur. türkiye'de erman toroğlu ve ahmet çakar'ın tahtına sallayabilecek tek kişidir şu anda.
rasim ozan'a yaptığı kapaklara su üreticileri talip olan eski futbolcu, teknik adam, futbol yorumcusu, adam gibi adam.
canlı yayında rasim ozan kütahyalı'yı yerin dibine sokan eski futbolcu. helal olsun dedirtmiştir.

ilgili haber için;

http://haber.gazetevatan....98/11/Manset#.UGlfOlHKs2c
rasim ozan kütahyalı'nın ağzına eden eski fenerbahçeli futbolcu.
ekranda rasim ozan kütahyalı nın patlak karizmasını çizerek takdiri hak eden şahıs.
alex'e krampon fırlattım diyerek aklı sıra erkekliğini ispat eden adam.
ukala ve kendini kabadayı sanan, yeteneksiz eski futbolcu müsvettesi.
görüntüsü her zaman fazla kilolu gösteren eski topçu.
(bkz: bir taş attım pencereye tık dedi)
ne olursa olsun bu adam 3 sezon sol bekte sağ ayağının dışıyla orta açtı. böyle bir sol bekle 2 sene şampiyon olduk son anda bir şampiyonluk kaçırdık. severim kendisini.
daha fazla konuşmaması gereken eski futbolculardandır. yeri olmamasına rağmen sol bekte yıllarca oynamış ve profesyonel olduğunu göstermiştir. ancak sonrasında televizyonlara transfer olma yolunda ilerlediğinden gereksiz konuşmalara girmiştir. ikinci bir ahmet çakar olma yolunda ilerliyor.
(bkz: dolayısıyla)
çok delikanlıyım, son osmanlıyım, çanakkaleden bi ben kaldım havalarında kanal kanal gezen futbolcu eskisi vatandaştır.

keşke susup biryerlerde otursa, keşke bu kadar konuşup, her konuya dalmasaydı. bizler de onu, beyefendi, adam gibi adam olarak hep sevip saysaydık.

konuştukça batıyor. battıkça da ortalığa koku salıyor.

bi sus artık.
eski futbolcu. maalesef tüm eğitimsiz futbolcular gibi sonradan görme durumu oluşmuş.
ümit özat daha ekranlarda pişecek yalnız reytinglere bakıyorumda katıldığı yada telefondan bağlandığı programlara reyting katmış kaynak ajans prees.
Burda onu savunanlar alex'i koruyorlar.
Bi insanın başka birine ayakkabı fırlatması ve bunu halka anlatması görgüsüzlüktür. Aile terbiyesi almamıştır.
futbolcuyken de çok sevilmeyen şimdiki söylemleriyle daha çok antipati kazanan bir kişilik.
dürüst kişilik..
dürüst seksist.
(bkz: geçiniz)