bugün

ebenin amı ali sami diye cevaplanması gereken gerçek. kim söylüyorsa bildiğin cahil olmalı. ülkücü dediğin zaman bilgili değil de daha çok çay ocağı, takım elbise, davulcu ayakkabısı ve apış arasını yol ortasında karıştırma gibi fiiller gelmelidir.

edit: bir de türkçü versiyonları var ki onları kategorize etmeyi bile gerek görmüyorum çünkü onlar başka gezegenin canlıları.
(bkz: cümleden anlaşılıyor)
o değil de bu başlığı açan dikkatimi çekti.
ülkücüler, her bakımdan kürtlerden ve ermenilerden üstün kişilerdir. apış arasını ortalık yerde kaşıan, burnun karıştıran vs ise çağdışı, ilkel kürtlerdir.
yersen yem sanayi yemezsen gübre sanayi. bilgili adam neden ülkücü olsun , bilgi dediğin ırkçı-milliyetçi zırvalarsa
o zaman sen kendini sorgula diyecegim şey.
doğru söze ne hacet.. Yüzük öpmek, takım elbise ile artistlik yapmak, kendilerini herkesten üstün görmek, bazı üniversitelerde terör estirmek, ramazanda oruç tutmuyor diye birini dövüp arkada içki içmek...

kumar oynatmak, her türlü dalavereyi yapmak, vergi kaçırmak vs.. vs..

daha da uzatabiliriz..

bir örnek: 80 darbesi zamanında koğuşlarda birleştir, barıştır taktiği uygulanırken şöyle bir diyalog olmuş ülkücü ile..

karşıt görüş: siz faşiştsiniz, kafatasçısınız..

ülkücü: kem küm kem küm... Lan doğru konuş biz türkeşçiyiz.

kavga var dediler geldik.. (ülkücü atasözü)
içi boş höyük gibi bir gerçekliktir. ülkücüler asena yı bilirler o da dansöz olanını.
ülkücülerin ülkenin en bilgilileri olduğu gerçeğini yıllar öncesinde oruç tutmayan bir arkadaşımı bıçakladıkları ve ölümüne sebep oldukları zaman anladım.

o kadar bilgililer ki bu bilgileri gencecik bir insanın canını alabilecek derecede zalim.
ülkücüleri yakından tanımamış kişinin tespittidir.

zamanın yurtkurda odamda bunlardan bulunurdu.
geneleme yapmak istemiyorum ama hakkiketen zır cahillerdi bunlar.arada bir tartışırdık ama söyledikleri şeylere kendileri bile
inanmıyorlardı.çoğu ne nihal atsızı tanır ne mhp deki üç hilal in anlamını bilir. öle tuturmuşlar kendilerince bişey onları tekrarlayıp dururlar.
kürtçü zevatın faşist uydurmalarıdır. memleketin alayı topuğa basmalı pezevenginin memleketleri bunu ispat eder.
http://galeri.uludagsozlu...zl%C3%BCk-capsleri-50236/
komik olmayan tespit.

(bkz: yapma gözünü seveyim)
bu tespite "götüm ile gülüyorum" diyebilecek büyüklükte bir göte sahip kimse yoktur dünyada, kimsenin götü o kadar büyük olamaz. öyle bir tespittir işte.
dünyanın en sağlam tespitidir.
Ülkenin her zaman büyük bir tehlikede olduğunu bilen insanlardır. Üniversitelerde genelde kızla gezmek için olunan bir kavramdır. insanın buna arkasındaki nesneyle değil önündeki nesneyle gülesi gelir..
cahil bir toplumda söylenmesi kolay bir söz.
ülkücülerin en katil ruhlu olanlar olduğunu gizlemeye çalışan bir önermedir.
ülkücüyüm diye geçinenleri gördükçe bi siktir git dediğim genellemedir.

lakin; gerçek ülkücülerin arasında yetişen biri olarak gerçek ülkücülerin din şovenizminden uzak, atatürkçü ve dürüst bir kitle olduğunu söyler aksini iddaa eden kişininde boş konuşan biri olduğunu şimdiden yazmakta sakınca görmüyorum.
Türkiye nin kung-fu ustalarıdırlar.