bugün

bu seçimle birlikte bir kez daha ortaya serilmiştir. eski bir mhpli olarak utanıyorum. yazıklar olsun. o kadar bozkurt bozkurt dedik. bozkurt tasma takar mı lan? tek adama tapar mı? ister mi? hainler sizi..
zeka mı?o da ne ?
okuma yazmadan yoksun ornitorenklerin aklı sıra dalga geçmeye çabaladığı zeka seviyesidir.
Ben bir tane biliyorum. Normal
sonuçta ülkelerini seviyorlar ülkeleri için gerekirse ölmeyi göze alıyorlar ıq ları düşük olsada çoğunluğu güzel insanlar. (bu yazdıklarıma 12-17 yaş arası ben türkçüyüm diyip gezerek bunun üzerinden prim yapanlar dahil değildir).
mesele vatan, memleket, millet ve din-i mübin-i islâm olduğunda canından vazgeçecek kadardır. evet! bu memleket için omuz omuza bir şeyler yapmaya kalkılacaksa, güvenilecek ilk topluluk ülkücülerdir. evet!

not: ülkücü değilim.
birebir tartışmalardan gözlemlediğim kadarıyla kesinlikle gizli pkk sempatizanlarından yüksektir. akıllıca eleştiri yapar fikir belirtirler.

öbür grup sorduğum sorulara ık mık der kızarır bozarır.başıma defalarca geldiği için beni çok eğlendirir. belli anahtar kelimeleri var. (bkz: boriş), (bkz: döwrim), (bkz: özgürlüx). hepsinin de içi boş.
sıfırın altındadır. bunlarla tartışmaya falan
girmeyin hayatımda bu kadar şaban laf anlamaz cahil tipler görmedim. evet...
Genelleme yapmak da zeka seviyesini aşağı çeken unsurlardan biridir.

O toplum kötü/iyi
O ırk kötü/iyi
O mezhep kötü/iyi
Diye ayırt etmeye çalışan insanlar yarın bir gün kendinden olmayanlar tarafından da aynı genellemeler ile karşılaşacaklardır.

Saygı değer olmak için, saygı gösterilmelidir.
görsel
0-6 yaş arası çocuklarla aynıdır.
gerçek olanların iyidir ... şu sıralar, büyük ihtimalle siz onları ülkücü diye tanımlayamıyorsunuz.
15/10 seviyesindedir. bildiğin ileri zekalı yani.
günümüz türkiye'sinde gerçek bir ülkücünün varlığına inanmıyorum. o zamanların ülkücüleri, hilal bıyıklı vatanperver yiğitlerinin günümüz içerisinde yaşadığına, varolduklarına inanmak mümkün değil. çünkü o vatanı için gözünü kırpmayan yiğitlerin, şu dönemde kalp krizi geçirmeden yaşamalarına imkan yok, mümkünat yok.
görsel
Edit: mizah amaçlıdır. Fotoğraf rönesans tablosu gibi.
Mercimekten hallice...

Islamcı olanı dinle

Ülkücüyü din bayrak vatan goygoyuyla her şekilde kandırır sömürür kullanırsın. Canını bile alırsın. Sultanlar için biçilmiş kaftandır her biri.
günümüzde bazı mhp ve ülkücülere (örn: apo ve kardeşi osman öcalan'ın tv ekranlarında seçmeni yönlendirme propagandasına ne olmuş ki canım demeleri ve okullarda türk'üm, doğruyum, çalışkanım andımız kaldırılmalı yönünde tutumları, daha dün türklük anayasa kanunlardan tanımlamalardan kalksın ve türk bayrağı değişsin diyenlerle bir olmaları vs. vs. vs) bakıp genelleme yapmayınız.

değer verdiği hangi düşünce ideoloji din siyaset vb olgular olursa olsun, insanlar zekasını ve etik ve ahlak değerlerini çıkarlarına alet etmeyenler ideallari uğruna ya mezarda ya hapislerde çürümüştür.
hiç bir makam ve çıkar bu insanlara tükürdüğünü yalatamamıştır.

sağ ya da sol inançlı veya inançsız her oluşum yapıda bazı insanlar nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilirler.
genelleme yapmak hoş olmaz ve bu haksızlıktır.
deniz seviyesinin altındadır. hdp binası olmayan yozgat'ta hdp binası basmaya giden, çinli diye uygur türkü döven insanlar bunlar amk. zeka ne arar bunlarda?
ülkücüye bok atan solcuyla aynıdır, nitekim ikiside boştur hatta hepsi boştur ulan millet aç amk aç.
Bu başlığı açandan da, canlandırandan da daha yüksek olduğu kesin...
Gerçek ülkücüler zeka ve cesaret açısından komünistleri 5'e katlar ama siz ülkücü diye kavgaya adam cagirabilmek için ocağa gelen islamcı üniversiteli tipleri diyorsanız onların iQ seviyesi kız düşürmek için komünist olan adamla eşittir.