bugün

gazi'nin işi olabilir.
asıl ilginçlik 7 aralık 2012'de cebeci kampüsünde çıkan olaylarda sol haber portallarının satırlı menzilciler ve alperenlerden bahsetmesidir. buna ahlaksızlık mı denir bilmem ama gerizekalılık olduğu açıktır.
kaynağı 'sol' adı taşıyan siteyi kaynak göstererek gerçekleri saklamaya çalışan kişinin söylemi.
youtube denen arama motoruna dtcf olayları yazmanız yeterli.
tarafsız bir şekilde videoları izlemenizi tavsiye ederim.
bu olaylar dil tarihte sürekli meydana geliyor. pkk'lı sözde öğrenciier, devrimciler, komünistler kısaca hain kardeşler bir olup ülkenin milliyetçi gençlerine, ışıklı nesillerine sarıyorlar. köpeklerin işi bu, ısırmak, birde bizleri yalancılıkla suçlamaları yok mu. işin en gülünç yanıda burası.

işte size 8 ülkü neferi. sanki kürşad ata'nın çerilerinden kopup gelmişler gibi. şehadet şerbeti bize bal gelir diyen 8 yiğit bozkurt!! onlarca haine haddini bildiriyor. inanmazsanız diye söylüyorum, 03:35'nci saniye de birileri TÜRK! BAYRAĞINI DUVARDAN iNDiRiYOR. (buna da fotoşok deyinde çapınızı görelim) KiMSENiN GÜCÜ YETMEZ AMA iTLER BiRLiK OLMUŞ BOZKURTLARIN EN SEVMEDiĞi ŞEYi YAPIYORLAR. hükümetten aldıkları cesaretle ülkücülere birde kafa tutuyorlar, VE SONUNDA CEZALARINI ÇEKiYORLAR.

http://www.youtube.com/watch?v=Q0t0B5o0ZxY

kürşad'in günümüzde vücut bulmuş hali ülkücüler, bu aziz vatan'ın teminatı olan genç ülkücüler. önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen ülkücüler! sizler var oldukça türkiye cumhuriyeti ve türk milleti var olacaktır!
dtcf'de ki ne ilk ne de son pkk saldırısıdır. fotoşok meselesine gelince. o masum pkklı olmayıp devrimci olan sevgi kelebeği, amerikan karşıtı vatansever gençlerinizin bayrak indirerek ülkücülere saldırdıklarını da iyi biliriz.

örnek mi istersin canım benim? al sana örnek, belki fotoşok'tur ama sen yine de izle de, o pkklı olmayan öğrenci kardeşlerinizin hainlerden bir farkı olmadığını kendi gözlerinle görün!

03:32 saniye'ye dikkat:

http://video.uludagsozluk...2012-dtcf-olayları-57579/+
asıl ahlaksızlığı kimlerin yaptığını herkes iyi bilir.ama burada sırf tekerinize çomak sokuyorlar diye ülkücülere saldırıyorsanız bu ülkücüler için bir şereftir.cevabı ben değil üstad versin.

--spoiler--

ülkücüye kaside

Sen;
Allahsız'ın nefret,
Namussuz'un dehşet,
Yüreksiz'in heybet,
Basıboş'un mihnet,
Devrimbaz'ın zulmet,
Eyyamcı'nın şirret,
inmeli'nin sıklet,
Anarşist'in devlet,
Komunist'in illet

sandığı ve tanıdığı sen, bütün
bu menfilerin topyekun ve müşterek
düşmanı olduguna göre, acaba nasıl
bir "Müsbet" belirtmekte veya belirtme
yolunda ilerlemeye davetli bulunmaktasın?...

Bunca hıyanet tipinin bir arada düşmanı
olabilmen riyazi bir katiyetle ispat eder ki,
sen sanıldıgın ve tanındıgın gibi olmak,
böyle bir sanılma ve tanınmanın
kıymetini gerçekleştirmek borcundasın!

Sanıldıgın ve tanındıgın gibi ol!
Allah seni dusmanlarınca sanıldıgın ve
tanındıgın üzere yetiştirsin!...

"Allahsızın, vatansızın, namussuzun,
yüreksizin,başıboşun, devrimbazın,
inmelinin,anarşistin,komunistin gözünde
ben buyum!" demekten üstün bir
hüviyet ve hak tespitin olamaz!

Tez'ini kötülerin (antitez)'inden devşirmek
nasibi ne büyük talih!...

Allah'a hamdet!...

necip fazıl kısakürek

02.06.1980

--spoiler--
(bkz: solcuların habercilik ahlaksızlığı)

not: ahuhaha, başlığı değiştirerek çalmış ergen.
güncel Önemli Başlıklar