bugün

tamamen korkaklıktır. normalde konuşmalarına baktığınızda tek vatansever kendileriymiş gibi konulşuyorlar. bu ülkeyi onlar dış tehditlerden koruyorlarmış gibi konuşuyorlar. ama hepsi konuşurken ya da yazarken coşkun, iş realiteye geldiğinde 'tabi bizde askerliği yaptık' nerede, ankara'da. vatani görev bitti yani.

bir de bazıları der ki devlet bize yetki versin bitirelim. devlet size o yetkiyi vermez, siz yaparsınız, devlet suçu bi yerlere yıkar siz kurtulursunuz. haydi ülkücüler dağa!
(bkz: tesis olsa bütün rekorları kıracak türk gençliği)

budur.
yok artık ebesinin amı ali sami tepkisiyle karşılaşması gereken mücadele biçimi.

ülkücüler zaten pkk ile mücadele etmektedir. özel harekat polisleri ve jöhlerin bir çoğu türkçü-turancı gönüllülerdir.

yasadışı yollarla işimiz olmadı şimdiye kadar. ancak komünistler ve pkk lı teröristler şunu da bilmeli zamanı geldiğince hepimiz çıkacağız dağlara. o zaman siz kaçacak delik arayacaksınız.

şahsen kafanızın gövdenizden ayrılmasını zevkle izleyebilirim. o kadar iğrenç canlılarsınız çünkü.
haklılık payı verdiğim eleştiri. çok etkilendim ve kendi ocağımdaki bütün bebeleri aradım az evvel. yarın sabah kandil dağına yola çıkıyoruz dedim. "neden reis" dediler, bi kız mevzusu var dedim ve kandırdım kerizleri, öbür türlü gelmez puştlar. yarın 53 kişi ilk otobüsle kürdistan bölgesine gidip çatışacağız. sustalımız, kelebeklerimiz tamam. vatasever bilincimizi uyandırdığın için teşekkürler kompetan. haydi tekbir sesleriyle dağılalım bu entryden ey loserlar. auuuuuuuuu
kurdun filli eylemleri itin üzerine vazife değildir.
ülkücü korkaklığının yansımasıdır.

zamanı gelince yapacaklarmış. adamlar mecliste lan, hangi zaman bu?

bir de biz yasadışı olaylara karışmayız demezler mi? güler misin güldürür müsün...
görsel
*
adamlar haklı. hangi biriyle çatışsın. devletin anasını bellemişler zaten. mecliste herifler, gidip bomba mı koysun. milli irade mi kaldı a.q. dağa çıksa bir kaçını vursa n'olur.

terör örgütünün başpezevengine televizyon bile verilmiş. yakında meydanlardan el bile sallar. ne yapsın gencecik ülkücü adam.

siktiredin boşverin genşşler ;)
(bkz: engin alan).
külliyen yalandır. okulunu bırakıp kendi isteğiyle tecilini bozdurup "komando olmak istiyorum" seçeneğini seçenler ve komando olanlarda vardır aralarında.

çok şükür mermi attım mermi yemedim. Boş beleş gebeşler teleşa kapılmasın. hepinize yetecek kadar mermimiz, toprağımız, çerimiz var!

(bkz: yeni foca yedinci jandarma komando er egitim alayi/#14609519)

(bkz: yeni foca yedinci jandarma komando er egitim alayi/#14722522)

(bkz: jandarma komando/#15684815)

yazarlar arasında da mevcuttur.
mecburi vatanı görev haricinde ocaktaki evrak işleri pek bitmiyor. o yüzdendir.
ha bir de teröristbaşı lavuğa televizyon bile verilir. ayağına yemekler filan. ne güzel hapis hayatı yaşar. bunun için ne yapmışlar merak ettim. en atarlısı reis oluyor, sonrası liseli bebelerle toplaşıp kavga gürültü.

dağa çıkıp terörist avlamakla uğraşmasın, idam kaldırılmasına oy veren bahçeli reyizlerini başlarından atmadılar, atamadılar.

eskiden ülkücüydüm. şimdi yemişim ülkücülüğünü diyorum kendi kendime.

vatan millet sakarya eskide kalmış, herkes ekmeğinin derdine düşer olmuş.
pkk yı meclise kadar sokan pez*venklerin anlayamayacağı durumdur. bu ülkücüler geçmişte komünizme karşı sokaklarda dinsizlerle canını vererek savaştı. niye? o dönemlerde dinim alllah dinim diye karılarının çarşafı altında saklanan birilerinin anasının hamını komünistler s*kmesin diye. şimdi ülkücüler dağa çıksın diye zırvalayanların taptığı, pkk yı meclise sokup apo ya yalvaran akp, çoğu ülkücülerden oluşan özel harekat birimini lav ederken düşünecekti bunları. onlar zaten dağlardaydı. sırf kürdistanın ve pkk nın önü açılsın diyerek çeşitli bahanelerle dağdan indirildiklerini aklı selimler iyi bilir. ülkücüler tekrar dağa çıkarlarsa bu defa anaları s*kilecekler sadece pkk lılar olmayacak meclisteki vatan haini araplardan başlayacak. o günlerde gelecek. (bkz: istiklal mahkemeleri) hain menderes in başına gelenler.
güncel Önemli Başlıklar