bugün

ülkücülerin kim olduğunu blmeyen bir kişinin söylemiş olduğu sözdür veya bilipte bilmemezlikten de gelebilir .
(bkz: yazarların olası son sözleri)

(bkz: fırat dimg)
soğuk savaş döneminde emperyalistler tarafından para ve silah verilip vatanseverlik yapmışlıkları vardır. bugün para ve silah almadan onların yörüngelerine su taşıyan kurtcuklardır. doğan görünümlü şahin gibi bi bakıma...
üniversite de milletin küpesine, kız arkadaşıyla ele tutuşmasına karışan, sırf kendisini sevmiyor diye kızı sevdiği ile ayıran, ilkel yasakçı bir zihniyet olup, daha bu ülkeyi dağ başı sananların ve "damardaki kanımız asildir, biz türküz, bozkurduz" saçmalıklarına girerek sıçan, bunun yanında islam dinini de sanki kendi ırkçı görüşlerine refere etmek isteyen ve sıçtığını sıvamaya çalışan bir zihniyet. * * *
(bkz: bütün genellemelerin yanlış olması)
beş kuruş etmeyen entrylerin girildiği başlık. bilmeden yorum yapmak cahillere özgü bir davranışdır. yıllardır ülkücülerin içindeyim nedense hiç yukarda yazılanlara şahit olmadım.
ülkücüler, yıllarca bu memleketi kürtçülerden kurtarmak için kahramanca çatışmış insanlardır, beğenmediğiniz devlet bahçeli eğer ocaklara çeki düzen vermeseydi şuan üniversite ortamını düşünemiyorum.
(bkz: kim lan bu erol egemen)
ülkücüler bu ülkenin mihenk taşıdır bilmiyorsan öğren ulan diye ayar verilesi kişiliktir.
Ülkücüleri tanımayan bir kimsenin söyleyeceği olası cümle. Ülkücüleri birtek lisede ocakta takılan işsiz ergenlerden ibaret sanır. Belki de anlatılmalıdır.
ülkücülük 4 nisan 1997'de bitmiştir. sağda solda ben ülkücüyüm ayağına yatan mahalle aralarında eşofmanla gezen tipler ülkücü değillerdir, onlar mahalle çakalıdır. bi baltaya sap olamayan sokaklarda boş boş gezen tipler zaten kendilerini ya devrimci ilan eder yada ülkücü. sorsan 9 ışığı bilemez kalkar ülkücüyüm der. ülkücülük vatan, millet sevgisidir. ülkücülük kimine göre ırkçılık faşistçilik'dir. ama artık pek bir önemi kalmamıştır. adı da şanı da kirlenmiştir.

edit: zoruna gitmiş bazılarının.
bayrağı göndere çekecek olanlardır. az kaldı beyler az kaldı. köksüz otun kuruması yakındır. 150 yıllık davanın şanlı kolu türk-islam ülkücüleri canından ve serinden geçerek hesap sormaya kalktıkları gün kaçacak delik arayacaksınız.