bugün

Ülkenin geleceği için iki yararsız topluluğu ülkeden gitmesini rica etmektir. Kürtler iraka ülkücüler ukraynaya gitsin...
Bence türkiyelilerin Arap tipli olanlarının hepsi arabistana gitsin, güzel ve aptal olanlar kalsın, güzel ve zeki olanlar avrupaya gitsin.
Sadece ülkuculer gitsin lakin nerde kavga gurultu vahşet var ordalar.
(bkz: Koca ülkede 3 kişi kalmak)
kürt ve türk muhafazakarlar arabistana,
türk ve kürt milliyetçiler dağa.
türk ve kürt solcular bu ülkede kalsın.
bakalım solcu türk ve solcu kürt olduğunda kimse kimseyi öldürüyor mu?
gerçek hayatı age of empires ile karıştıran insan beyanı. la olm siz strateji kurmayın. lütfen. kuracağınız en büyük strateji satrançta olsun.
bu başlık bana doğru gelmektedir ama farklı olarak akp hükümeti ile pkk gitse ülke nefes alır. Diplomatik olarak savaşmaktan bıkmayan ve çalıp çırpan akp, diğer yanda herkesin bildiği hdp ve teröristler.
karı kız peşinde koşan eli sikinde kekolar da ülkeye hakim olsun. yemin ediyorum zorunlu eğitim bunlara mecburi olmamalı. hocalara kaleme silgiye deftere yazık.
aslında iyi olur. ülkücü sözünün eridir, gider. kürt gidiyormuş gibi yapar, gitmez. sonra da sudan çıkarmaya çalıştığınız akrep gibi ilk fırsatta sokar. sonra da ülkücüler dönüp sizin gibilerden nemalanan ve sizi temizledikten sonra korunmasız kalan bu ermeni tohumlarını temizler. bir taşla iki kuş. mis gibi. işte ozaman ülke yaşanacak hale gelir.
içine vatan hainlerini, ateist geçinen zibidileri, işsiz ama devlet yönetme zekasına(!) sahip ergenleride yanlarında götüreceklerse ne mutlu bize.
bdpli,chpli ve MHP lileri ülkeden göndersek çok güzel olacak.
Bizi ingiliz italyan fransız amerikan rus gönderemedi senin demenle mi gidecez andaval.
Eğitim gördükleri halde cahil kalan insanlar... Peki ya o zaman devletin hali ne olacak zıtlıklar olmadıktan sonra herkesin aynı düşünceyi savunduğu ülkenin ne mantığı kaldı ki artık. Yazık...
güncel Önemli Başlıklar