ülkücünun düşmesi, sizin kahkaha atmanız ile sonuçlanacak harekettir. ülkücü ayağa kalktığında ise, ağlamaklı bir tavır takınarak bulunduğunuz yerden götüm götüm kaçar, tıpkı dava arkadaşlarının yaptığı gibi.
altı okka taşşak ister.
Seni aklımla, çükümle ve elimle tokatlar automatice bağlarım.

Edit: imla
Bu suçlara af isteyen kitle tokatlanır. Çok net.

"tck 106 tehdit
tck 188 uyuşturucu ticareti
tck 141-142 hırsızlık ve nitelikli hırsızlık
tck 158 nitelikli dolandırıcılık
tck 204 resmi evrakta sahtecilik
ve en önemlisi

tck 220 organize suç örgütü"
35 kişi antilop sürüsü gibi gezmedikleri zamanlarda çok güzeldir..

hoş, 35 kişi antilop sürüsü gibi gezmediklerinde bunların çıtları çıkmaz..

atalarının utanç kaynağı olurlar genellikle..
TSK’dan başka kimseye nasip olmamış eylemdir. ben yaptım diyen varsa da yalan söylüyordur.
Ülkücü mü kaldı, hepsi trolleşti.
git devlet bahçeli'yi tokatla. etrafındakiler de çullanırlar üzerine, gebertirler. ha arkan sağlamdır, devlet bahçeli'ye koltuk para vs bişeyler verirsin, devlet bey çıkar der ki "haklıydı yahu".

gerçek ülkücüyü tokatlamak istersen duruma göre değişir. bilimi ön plana almış, insanlığı, türk örf adetlerini benimsemiş ülkücüden bahsediyorum. uzakdoğu sporlarına filan ilgi duyuyorsa, çok şansın yok. öyle bir gücü yoksa, öyle laflar yersin ki, kendine de iki tokat atarsın. ha tabi teketeksen, ama teketekte senin bunu yapacak götün yoktur. o ayrı bi başlık konusu.
hayaller ülkücü tokatlamak gerçekler klavyeden ülkücü tokatlamak .
eski kurtlar çomar oldu.
Şu zamanın ülkücüleri için taşak maşak istemez. Dar paça pantolon giyip, tespih sallayan Liseli bebeler çoğu. Tek dal sigara için abi çekerler.

Esas ülkücü tayfa ise şu an 35 yaşından büyüktür tahminimce. işinde gücünde, kavgadan, gürültüden uzak bir vaziyette. Dava bilmem ne olaylarının karın doyurmadığının farkına varmışlar. Bıyıklarının ucu kesilmiş, bademden halliceler.
Keyiflidir. Ama tek yakalamanız lazım. Genelde kalabalık olurlar.
arkasından gelecek olarak 1 milyon ülkücü sizi dövmek için kampanyaya girer.

bu yüzden;

asla denemeyiniz.
Zevkle yapılandır.

Çünki hakedirler.

Çat çat. Miss.
Eskiden ülkücüler bir davayı savunurlardı ve dayanışmaları,duruşları doğrusuyla yanlışıyla vardı.Şimdi ülkücülerin vatanın bölünmemesi dışında ne tür bir duruşları var son derece tartışılır.Bahçelinin dönme hızına yetişemiyorlardır.
güncel Önemli Başlıklar