bugün

tam da şimdi içimden geçen bir tespit. öyle ki, o derece fırından yeni çıkmış ekmek kadar sıcak. az önce yaptım çünkü...hatta ve hatta, banliyo tren istasyonuna son saniyelerde yetişip turnikeden geçtikten sonra boş bir koltuk bulmak kadar haz ve mutluluk veren bir tespit...
dincisini gördüm, yobazını gördüm, solcusunu gördüm, anarşistini gördüm, metalcisini gördüm de gördüm. bütün bu kızlar çirkin veyahut güzeldiler. yani hepsi kız gibi kızdılar. yahu arkadaş ortalıkta çok ülkücü dolaşırken bakıyorum genelde sürü halinde geziyorlar ama bazen de tek tük aralarında ülkücü kızlar da görüyorum şimdi yukarda allah var. hepsi de erkek gibiler. şöyle süt gibi bi kız denk gelmedi henüz.. o ne bıyıklar öyle, o ne sert edalar öyle , o ne dişi kurt tavırları falan. atıl kurt diyesi geliyor insanın. töbe töbe...
Bıyıklarını aldırmayıp hilal şeklinde yaptıran gördüm.
bende 3 tane ülkücü kızı gördüm.
ikisinden ben güzelim, biride benden yakışıklıydı.
bir de tesbih sallamaları yok mu.. hadi onu da geçtim lan ara sıra bakım yapın kendinize. ülkücü erkeklere özenip bıyık tüylerinizi kesmemezlik yapmayın. kesin lan..
çok doğru bir önermedir.
hem de yazarla kıyaslanamayacak kadar...
dava insanı evrim geçirmiştir.solcu kızlardada aynı gariplik görülür.
normaldir zira erkekleri de daha çok oduna benzemektedir.
nerde la ülkücü kız? ben hiç görmedim!
(bkz: lala ! dün gece acayip bi rüya gördüm])
ülkücülüğün kandaki testesteron fazlalığı ile alakası olmasındandır. ayrıca (bkz: ülkücü bıyığı)
(bkz: yakışıklı kız)
abi kim demiş erkeğe benziyor diye ! inanırmısınız üstadlar aradan çıkan bir kaç tane sağlam hatunlar var gördüm.
adamin adamligini yapmadigi yerde adam gibi kizlardir, ortalama bir erkekten daha bi' erkektirler toplumun erkek tanimina gore.
hayatımda bir kere gidip görme tecrübesi edindiğim ocaklardaki kızları düşününce sikimsonik bir tespit oldduğunu gördüm. zira gördüğüm ülkücü kızlar çok güzeldi.bir o kadar da sert ve namuslu.
asenaları görmeyen bir şahsın beyanatıdır.

hiç unutmuyorum universite zamanında pall mal denen marka yeni çıkmıştı bunu kızlar satıyordu.

ulan kızın birine yürüyeyim dedim yurt kantininde arkadaş çekti beni asena oğlum o ne yapıyorsun dedi.

sırf o kız sebebi ile hayatımda ilk ve son defa o saçma sigarayı aldım. ama kız mükemmel güzeldi.
memleketin polisine mallarına zarar veren seks yapmayı normal karşılayan çağdaşlaşmayı orasını burasını açmakla zanneden oruspulardan daha kalitelidir.
Hilal biyik birakiyorlar mi acaba ?
tip olarak böyle bir geneleme yapılmasının ne derece olduğu tartışılır olsa da batıdaki asenalar genellikle saçlarını sarıya boyatırlar ve küfürlü konuşurlar. yine bir kısmı kaba ve reis diye anılan kişiler çevresinde dolanırlar ve klüplere yine onlarla ya da onların aracılığı ile giderler.. lüksü severler ve genellikle leopar desenli kıyafetler taşırlar.. kültür olarak orta ve alt sınıftan gelirler. ailelerinde olan abileri ve babaları onlar için bir prototiptir. en fazla lise mezunudur. po ve arabesk karışıı bir hayatları olmaktan başka bilimsel gerçekliklerle ilgili konuşmalardan sıkılıp bol bol dedikodu ve falcı peşinde koşarlar.onlar hakkında daha söylenecek çok şey olmasına karşı zaman sarfiyatımı burada noktalamış bulunuyorum... lay lay lom...
(bkz: kedi ciger iliskisi)
Kürt sevicisi, pislik ve paçavralardan en az on kat daha güzel kızlardır.
Birer asenadırlar.
yalandır.

görsel

görsel

görsel

şahsen ben bulsam direkt evlenirim.
Bilinen bir gerçektir. Evet.
(bkz: ülkücülerdeki asenayı yıllarca dansöz zannetmek)
mertlik konusunda bir çok erkekten daha erkektir ülkücü kızlar. bulursanız evlenin en azından sizin gibi yavşak bir oğlunuz olma ihtimali azalır.
güncel Önemli Başlıklar