bugün

ota boka tekbir diye anıran ülkücü

insanlık onuru işkenceyi yenecek diye anıran solcu ise kasıt

ikisi de aynı bokun laciverdidir.

ama gerçek aklı başında bir milliyetçi ve ülkesini seven bir solcu ise onlardan iyisi yoktur.

siz asıl bu ilk kademede yazdığım malları parmağında oynatan dincilerden korkun...
Ölüm kahpece yaşayıp şerefsizce ölenlerin değil, bir ülkü uğruna Allah yolunda ölenlerin hakkıdır. Ruhi Kılıçkırandan Fırat Yılmaz Çakıroğluna erkekliğin ansiklopedisi vardır bu cenahta.
bu tanımlanamaların geçmişte kaldığına inanıyorum, zorlamanın manası yok bence.
iki boş beleş erkeğin versusu.
Grup Göktürkler vs Grup Yorum
Eş değer bir karşılaştırmadır.

Not:Ülkücülükten kastedilen kişiler ile Türkçüler arasında aslında çok büyük fark vardır. Karıştırmamak lazım.
Ülkücü erkekten çok iyi lider solcu erkekten çok iyi muhalif olur. Ülkücü erkek alfadır. Solcu erkek betadır.
ülkücü ve ya solcu olması önemli değildir bir erkeğin.
adam mıdır? değil midir. (bkz: işte mesele tam olarak bu)
Ülkücü erkektir adam gibi adamdır ama solcu, adı üstünde irkektir. Aynı zamanda ürkektir.
sosyalist nasyonalist erkek ikisinide döfer.
ülkücü erkeğe bir yorum yapılabilirken hayatımda hiç irkek görmediğim için karşılaştıramayacağım versustur.
solcu kızların ülkücü erkek diye bir sevdası yok ama ülkücü beylerin solcu hatun sevdası var. kendiniz solcu kız hayalı kurduğunuz için uyduruyorsunuz. solcu erkek kadını insan yerine koyar, haklarına saygı duyar. hiçbir kız sizin kaba, tespihli erkeklerinizi sevmiyor kabullenin şunu.
solcu kızların ülkücü erkek diye bir sevdası yok ama ülkücü beylerin solcu hatun sevdası var. kendiniz solcu kız hayalı kurduğunuz için uyduruyorsunuz. solcu erkek kadını insan yerine koyar, haklarına saygı duyar. hiçbir kız sizin kaba, tespihli erkeklerinizi sevmiyor kabullenin şunu.
Olmayan, olamiyan versustur, yil oldu 2018 sag sol mu kaldi, ulkuculuk mu kaldi.
(bkz: goster bakayim amcalara pipini)

boş beleş bir sidik yarışı denemesi.
Biri kavga edeceği zaman ocaktan en az 30 kişi toplar diğeri tek başına 30 kişiye dalar.
kan bağı ile siyasi görüş seçen insanlarla aynı cümle içinde geçmekten ar ederim.

ben binlerce sayfa okudum, onlarca yazar geçti elimden konu ile ilgili siyasi görüşümü belirlerken.

onlar ocakta çay içip, bizim düşüncelerimizi olumsuzlama ile geçirdiler o süreyi.

aynı şey mi?
'Körler sağırlar birbirini ağırlar' sözünün gerçek hayattaki örneğinin iki başkahramanı olmaya uygun erkeklerdir. Al birini vur ötekine.
(bkz: yavan şakacısın delikanlı)
ccc solcu erkek ccc.
ülkücü erkeklerin hepsi vatanseverdir solcu erkeklerin bazıları

ülkücü erkekler daima kaslıdır ozellikle güreş ve karateye bayılırlar solcu erkekler ise daha çok fitness ile ilgilenirler

ülkücü erkek dininde imanındadır solcu erkekse cumadan cumaya

ülkücü erkek ayrım yapmadan tüm atalarını sever sayar splcu erkekse sadece atatürkü sever

ülkücü erkek cesurdur kavgaya tek başina girebilir solcu erkek anca kankalarını toplayarak kavgaya gider

ülkücı erkek sünnidir solcu erkek alevidir

ülkücı erkek pkk dan nefret eder solcu erkek sempatizanlık yapar

ülkücü erkek karı kız peşinde pek koşmaz solcu erkekse 8 24 dolanır durur

ülkücü erkeğin davası vardır solcunun davası yoktur

ülkücü erkek duvara yazı yazarken sprey kullanır solcu erkek boya kullanır.
(bkz: ülkücü erkek)

(bkz: solcu erkek)

ülkücü kardeşlerin hayalleri hayatları falan filan. sahi ben neden yazıyorum ki bu başlığa.

bu arada ülkücü kardeş sanırım kendini mutlu etme zamanın geçmiş biraz dolmuşsun...
Zeki, konuşmasını bilen, karizmatik apolitik erkeğin alıcağı versus.
Herif başlığı öyle bir atmış ki solcu erkek deplasmana çıkmadan bir kere psikolojik baskı altında kalıyor.

Edit:at biniyoz lan biz sen biliyon at nedir hee solcu...
evet. ülkücülerin her an mücadeleye hazır kaslı bla bla. evet evet hazırlar. çinli diye gidip başkalarını döverler kas beyinliler.
Apolitik erkeğin kazanacağı versustur.