bugün

Kamuda israfı önlerdim. Makam arabalarinı satardim. Çiftciye mazotu ucuza luks yata pahalı satardım. Kitap, CD deki kdv yı kaldırirdim. incirligi kapatirdim. Bütün ozel kuruluslari kamulastirirdim. Burokrasiyi kaldırirdim.
Suriyelileri ülkeden çıkarırdım.
Iki idam sehpasi kurardim.

Biri tecavüzculere,
Digeri vatan hainlerine.
imam hatipleri kapatmak.
maaş hariç her bir şeye katlamalı zam gelmesini sağlamak. Yeteri kadar zam yaparsam padişah bile yapar beni bu aziz millet.
Ülkenin idaresini Atatürkçü Türk subaylarına teslim etmek. Güzel bir elitist askeri diktatörlük kursunlar. Ben ne uğraşacam. 5 seneye bütün pisliği temizlerler.
Devlet kadrolarında yükselmek için liyakatı getirirdim. Kuvvetler ayrılığı ilkesinin yasal olarak tam uygulanmasını sağlardım. Bağımsız bi yargı sistemi oluştururdum. Üstünlerin adaleti değil adeletin üstünlüğü olurdu.

Ülkemizdeki malum genç işsiz nüfus fazla. Ancak nitelikli eleman konusunda ciddi sıkıntımız var . Sırf açmak için açılan üniversiteleri kapatırdım. Üniversitelerin Daha kaliteli eğitim vermesini sağlardım.
Helikopterle deleuze kitapları dağıtmak.

Helikopterle kondom dağıtmak.

Kolay gelsin.
8 yaşindaki yavruyu önce tecavüz edip, sonra bogarak ölduren bi yaratik neden yaşasin ki...

#idam.
ohali kaldırıp
imam hatipleri fen liselerine çevirirdim.
vekil maalarını %50 indirip asgari ücrete aktarırdım.
suriyelileri sorgusuz sualsiz ülkelerine gönderir.
atatürk'e hakaret ve hayvana şiddet suçlarının cezasını müebbete çevirirdim.
Parlamenter sistemi kaldırıp tek adam rejimine geçirirdim ülkeyi yandaşa peşkeş çeker yoluma bakardım.Lan bi dakika bu yapılmıştı değil mi zaten *
Önce eğitimi kaliteli bir hale getiririm.
gereksiz insanları öldürürüm.
— Öğrenci kredi borçlarını sıfırlamak.
— Suriyelileri ülkelerine geri göndermek.
Sınav sisteminde ciddi değişiklikler yapardım, çünkü bir milleti yetiştiren şey eğitim ve eğitim sistemiyle bu denli oynanmaz. 2. yapacağım şey ise kadın haklarını sıkı sıkıya koruyan bir yasa. 3. tabikide sokak hayvanlarının haline bir çare ve hayvanlara yapılanların cezalarının artırılması.
Ülkeyi orospu çocuklarından temizlerdim. Orospu çocuğu dediğimde aklınıza kimler geliyorsa onları evet.
1961-1980 yılları arasında faaliyet gösteren 'cumhuriyet senatosu'nu yeniden açmak ve senato seçimlerini mümkün olduğunca erken bir tarihte düzenlemek. (cumhuriyet senatörleri üniversite mezunuydu ve önemli bir bölümü üst düzey bürokrattı. bu yıllar arasında senato yönetime teknokrat bir anlayış getirmiştir.)
ilk meselem terörü bitirmek için yapılması gerekenler olurdu.
Sivas toplama kampını yeniden kurmak.
idam gelmesi.
üretim ekonomisine en kısa sürede geçiş.
istanbul tarihi yarım adayı tamamen boşaltıp 100 yıldan genç binaları yıkmak ve günde 5000 turisti geçmeyecek ziyarete açmak.
Esrari yasallastirmak.
idam cezasını yeniden getirirdim Cemaat ve tarikatlar ya saklardım Teröre destek verenleri vatandaşlıktan çıkarırdım bütün malına el koyardım.
akp'yi kapatırdım siyasal islamın ülkeye verdiği zararı yok ederdim.
sonra gerisini muharrem inceye bırakırdım.
ilk işim sivilken girilmeyen tüm yerlere girerim.