bugün

Ay tmm en Atatürkçü sizsiniz. O da sizin tekelinizde olsun.
Bazıları yüzünden kaynaklanan durumdur çünkü Bazı saçma insanlar Atatürkü putlaştırdığı için bazılarına doğal olarak ters geliyor ve nefret ve sevgisizlik duygusu olanlar oluyor.

Atatürk'ü Seviyorum Nur içinde yatsın.
Geçmişini fuckayım ülkesi için ömrünü vatanına adayan adamı sevmeyenin.
tercih meselesidir. kimse kimseyi sevmeye mecbur değil.
Ben seviyorum. Dua ile , güzel duygularla anarim her zaman.
Seven sevdiğine tabi olur. Atatürkü seven insan sözünü dinleyen insandır. Ata Tam bağımsızlık dedi. Gidin batının bir tarafını yalayın demedi. Ata iğneden ipliğe herşey yerli ve milli olsun dedi. Biz naptık, şimdi herşeyi dışarıdan alır olduk. Bu nasıl sevgi?

Atatürk gidin imf den borç alın gelin demedi. Memleketi verin gavurun eline teslim edin demedi. Atatürk iş bankasını kurdu. Vatanın her köşesini yabancı sermayeli şubeleriyle bilmem kaç bin yabancı menşeli bankayla doldurun demedi. Atatürk vatanperver bir insandı. Gidin dolar alın demedi. Atatürk hatay için canını verdi. Kürdistan kurmaya kalkan, güneydoğuyu bizden koparmaya çalışan hainlerle işbirliği yapın demedi. Biz başımız sıkışınca ver kurtul, sat kurtul dedik. Atatürk çalışın dedi. Biz yılda bilmem kaç gün resmi tatil ilan ettik.

ilmini bilmini alın getirin dedi. Gittik ahlakını / ahlaksızlığını aldık getirdik. Medeniyet dedi. Soyunmayı medeniyet zannettik. içkiyi kumarı fuhşu çağdaşlıkla eşdeğer tuttuk. Kültür dedi. Milli manevi değerlerimize aykırı ne varsa kültür diye yutturdular bize. Aldık getirdik, soktuk ülkeye ne kadar yozlaşmışlık varsa. Orduyu natonun, miti emniyeti cia nın mossadın eline teslim edin demedi. Atatürk tek adamdı. Atatürk cumhuriyet dedi. Bizimkiler illede demokrasi olsun diye anırdılar. Tek adam olunca diktatör dediler. Tek adama diş geçmedi tabi. Çok olsun ki yönetilemesin. Egemen olmasın, güçlü olmasın, hakim olmasın, ingilizin amerikanın batının kucağında oyuncak olsun, kukla olsun türkiye. bunu istiyorlar. Kukla olacak olanları destekliyorlar şimdide. Atatürk gidin mehmetçiğe kurşun sıkan kanını döken canını alan teröristlerle hdp ile pkk yla fetöyle iş tutun demedi. Atatürkün sallandırdığı kellelerin haddi hesabı yok. Teröristi katili tecavüzcüyü v.s. Apoyu seloyu içerde besleyin demedi. Sen onları asmazsan, yarın öbür gün bir fırsatını bulup çıkarlar, başına bela olurlar. Sallandır gitsin. Acıma. Kestir at, batıdan korkma hiçbir şey olmaz. Cesur ol. Korkma. Korkakların başına herşey gelir. Atatürk cesur adamdı. Korkak değildi. Kimseye boyun eğmedi. Sen de eğme. Dik dur eğilme.

Namussuzluğun şerefsizliğin ahlaksızlığın dinsizliğin adı özgürlük çağdaşlık ve ileri demokrasi oldu. Lafa gelince biz atatürkçüyüz biz atatürkü çok seviyoz. Hadi lan ordan..

Vaktim yok, Daha çok sayarım da, say say bitmez..
Zamanla haksız olduğunuz ortaya çıkacak. Sizler yok olup giderken onun ismi yaşıyor olacak. Sanırım şu sefil fikir hayatınızın dünya için önemsiz olduğunu anlayamadınız. Sen istediğin kadar sevme, istediğin kadar saygısızlık et, ayyaş diyerek küçük düşürmeye çalış. Yine Atatürk'ün isminin altında kalacaksınız.
Bu sebeple size kızmıyorum, gülüyorum...
Ayıp ya.
Ayıp ya.
Atatürk ü suriyeliye afganlı ya anlat bunlardan daha iyi anlar.
O kadar salak yok ülkede oranı vereni kınıyorum .
O yüzden çöl farelerinin bu ülkede yeri yok...
de ki doğru ; size giren çıkan ne !
Sekse mi ?
Bu nedir biliyor musunuz? “Dini tekele alıyorlar, milliyetçilik mhp tekelinde mi, canım” eleştirileri var ya, bu da “atatürk de bizim payımıza düşüyor o zaman” bağnazlığıdır.
Bu ülkede bu topraklarda yaşamayı haketrmeyen kişi.
Ortadoğu kaçkını, ümmet dedikleridir o da.
Sevgili jahreinin de dediği gibi, Atatürk'ü sevmeyenlere demeyelim de saygı duymayanlara boydan enlemesine gireyim.
Edit: boy 195 kilo 120
sevmek zorunda değilsin ama saygısızlık edemezsin.
cahillik her geçen dün daha hızla artıyor , sözlükte bunu görüyoruz.

donuz tuşu aşındı .
Hangi gerizekalı chp=atatürk sevgisi dedi lan.

Ulkenin %35 allahı seviyor gerisi sevmiyor mu aq ergenleri?

%10 hdp li zerdüşt mü?
Ne yapalım bende bu halkın yuzde 50'sini sevmiyorum, bu neyi degistiriyor, bu sacma sistemde onlarla ve onların sectigi adamlarla yasamak zorundayım. Ataturk'e biz yeteriz siz olmasanızda olur.
kurucu önderi, kurduğu parti bile önemsemezken hatta it sürüleri diye hakaret adamla müttefik olurken diğerlerine kızmak da yersiz gibi.
Kim ekmek veriyorsa mı diyeyim?

Kurucu önderi umursamayıp da ne bileyim birine peygambervari skill basılması acınacak vaziyet.
o olmasaydı... tamam tamam.