bugün

twitter trend hashtagler arasına gelmiştir. bunu destekleyenlere yalnızca tükürülür.

bizim memlekette bomba patlamıyor muydu ya? aa doğru cehape zihniyeti.

Ekonomi pert. aa şansa bak ya bu da cehape zihniyetinin suçu.

eğitim sistemimizin ne kadar alt düzey olduğu, ve öğrencilerin ne kadar başarısız olduğu ortaya çıktı. bu da cehape zihniyetinden!

hassiktir lan bence de ülkenin tek sorunu chp.
kapatılıp müze yapılsa da kurtulsak. nedenine gelince 12 eylülden sonrasına bakacağız (öncesi bizi ilgilendirmez); bu chp islamcı eksenli partilerin ekmeğine yağ sürmüştür. saçma sapan çıkışları, saçma sapan kişileri bünyesinde barındırması ve vatan hainlerini sahiplenecek kadar alçalması hem ulu önderin kemiklerini sızlatmış hem de türk milletinin sinirini bozmuştur. baykal iyi bir liderdi şimdiki kemo gibi gayri milli bir lider değildi ve feto'ya bunun gibi prim vermemişti ama taktı mı bir şeye takardı o da. kemo'ya hiç girmiyorum yenikapı ruhunu kim bozdu acaba? hükümet güç durumdayken ki halen daha güç durumda birlik ruhunu ilk kemo bozmadı mı? ona dokunma bunu elleme falan filan yahu bu kemo değil miydi "cemaatler tarikatlar bu ülkenin zenginliğidir" diyen, daha ne yapsın. bu söz başlı başına rezalet ötesi bir sözdür zira.... chp'lilerin milli olanları oylarını ya mhp'ye ya demokrat partiye olmadı gitsinler vatan partisine atsınlar bu chp de müze olup kapansın. şimdiki chp yönetimine gelince eğer bu chp'den memnun olan varsa gitsin terörist partisi hdp'ye o zaman çünkü insanların sinirini daha fazla bozmasınlar atatürk'ün kemiklerini daha fazla sızlatmasınlar.
Twitter'da gündem olmuş ve ciddi ciddi yazan çomarlar var, CHP olmasa ülke güllük gülistanlık olacak zannediyorlar ve buna Cidde'n inanıyorlar, bende bu kafadan istiyorum Nasıl oluyor bu kafa?