bugün

batınca sanki kendisi zengin olacak.
git çalış iş bol, üretim bol, yan sanayi gelişiyor.
ama bunlara göre ücret az.
hayatında hiç gelir vergisi ödememiş, iş yeri vergisi ödememiş, ötv, kdv ödememiş solcu zihniyeti akp'yi düşürmek için herşeyi yapıyor.
boşa kürek çekiyorsunuz.
hıristiyan olmama rağmen ben bile destek veriyorum akp'nin islami politikasına rağmen. size ne oluyor.
solculugu dinsizlikle nasi bagdastirdin aq.
Biz '' bakın siz bu boku yediniz'' diyoruz, siz de '' ülkeden, vatanından nefret ediyorsunuz'' diyorsunuz. Olay bu kadar basit değil. Eleştiren solcular zaten. Gelişmek için eleştirmek şarttır. Her şeyi, herkesi doğru bulup hiç eleştiri yapmazsak kim geliştirecek kendini? Kim işi düzeltmek için uğraşacak? Zihniyetiniz sizde kalsın ama lütfen başka zihniyetlere saygı duymayı öğrenin artık.
Ülkenin batmasından zevk almaktan ziyade ülkenin aydınlanması için çaba harcayanlardır asıl sol zihniyetliler lakin bütün ırklarda dinlerde ve siyasi görüş tarzlarında da bulunduğu gibi şüphesiz bu düşünceye sahip insanlar arasında da şuursuz ve bilinçsiz insanlar vardır.
Be gerizekalı, ülkenin başındaki sağcı ülkeyi batırıyorsa suç bunu eleştiren solcuda mıdır Yoksa her şeyi eline yüzüne bulaştırmış sağcıda mıdır. Sırf konuşmak için konuşuyosun. Din ne alakaysa amına koyim.