bugün

canımız ciğerimiz kardeşlerimizdir. evet.
3 milyon korkak onun bunun çocuğu kamplarda toplayıp buğday lapasi ve yarım ekmek ve sudan baska bir sey verilmemelidir. Mülteci mi turist mi belli değil. Devlet birde maas veriyor.
barış yöntemiyle dünya'yı kucaklayarak kuracağımız yeni dünya devletinin ön ayak sesleridir.

yersen.
Turkiyeye 2 milyon olarak girip tavşan gibi üredikten sonra sayıları 3 milyonu geçen arsız insan topluluğudur.
Rtenin benim gibi partisine artik oy vermeyecekleri gorup gelecegini garanti almasidir.
Hepsinin tek tek babasının düşmanlarını sikiyim. Bi gitmediler.
Gaziantep'te 100 kişiye sormuşlar:
Suriyeliler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yetmişi Suriyeli çıkmış.
vicdani görev olarak evet yardım etmeliyiz. zalim bir rejim ve terör yuvası haline gelmiş suriye'den kaçarak bize sığındılar. eyvallah ona bir şey demiyoruz ancak kontrol altında tutulmalılar. inşallah bir an önce ülkelerine dönerler gerçekten çok sıkıntı yaşıyoruz bunlar yüzünden. benim fikrim 30 km derinliğinde güvenli bölge oluşturup oralara kurulsun ve o kamplara yerleştirilsinler. öyle daha az yük olurlar bize.
Biz Bulgarların neredeyse 2 katı la bunlar.
internette bursada 20.000 suriyeli olduğu yazıyor. bir bursalı olarak söylüyorum, daha fazla değillerse bende bişey bilmiyorum.