bugün

herkes nedvettin gibi uğraşsa belki bişeyler çıkar. duyarsız kalmayalım elimizden geleni yapalım arkadaşlar.
cyber-warriorda da hesabım vardı oraya giriş yaptım ama admine mesaj atamıyorum. konu açacam orada da mecbur.
cyber çalışıyor;

görsel
cyber-warrior üzerinde başlık açıldı.
alın sosyal medyanın gücünün reel hayatta karşılığı. adamlar türk marketi diye yağmalıyor yaralıyor, tüm alman polisler izliyor. çünkü adamların kürtlere sempatisi var.

(https://www.youtube.com/watch?v=LATYnIkUnu0)
Bu başlığın canlı kalması gerek.
Bazı çaktırmayan pkklıların yorum yaptığı başlıktır.
Kendini bizden göstermeye çalışıp yalan dolan haberlerle bizi karalayanların yaptığı manupülasyonu bize yapmaya çalışmabız pek komik kaçıyor. Sosyal medya gücünü siz kullanıyorsunuz,sikindirik iki tane bot ile göte geleceğinizi öğrenince buradan yok o yok bu diyerek şerefsizlik yapmanızı maalesef yemiyoruz.
Yoldayım. Akşam ilgileneceğim bu konuyla.

irtibatta olalım.
arkadaşlar ekşi de aktif hesabı olan var mı? konuyu bir de ordan açalım diyorum. ama orda çok vatan haini de mevcut maalesef.
elimden gelen desteği veriyorum yabancı gönderilerin altına.bozkurtlar orda mücadele ederken biz de sosyal medyada verelim mücadeleyi.
şu ana kadar elle tutulur birşey yok bende. cyber-warrior ve turkhacteam den de düzgün birşey çıkmadı. bikaç meraklının sorduğu sorular var sadece.
fiziki olarak yapabileceğimiz şu anlık birşey yok. seferberlik ilan edilse zaten gidecez boynumuzun borcu, şu an zaten en fazla yapabileceğimiz bu ki bunu önemsemeyen bir toplum olduğumuz için her seferinde tüm dünya düşman kesiliyor bize. pkk nın topu tüfeği yok o yüzden bu kısma ağırlık veriyor ve bu konuda da hakkaten sağlam bir altyapıları var. her seferinde bizi karalamayı başarıyorlar çok rahat. çünkü biz savunma yapamıyoruz bu konuda.
başlığı canlı tutmak gerekli.
Hazırsak başlayalım.

Dm'den ortak hareket edeceğiz.

Twitter hesabı olup konuyla alakalı destek vermek isteyen mesaj atsın lütfen.
Ben spam konusunda çalışıyorum şu başlıkta. Baya da başarılıyız. Başlığı Twitterda görmüştüm ekşide açacağız diye destek olun diye. Ben de buraya taşıyayım istedim. Orada da destek oluyorlardı, dün daha iyiydiler. Biz devam edelim onlar da başlarlar biz bu başlığı da üstte tutalım lütfen.

(bkz: pkk yanlısı sosyal medya hesapları)
twitter hesabı olan arkadaşlar bir destek atalım.
liste güncellendi.

(bkz: pkk yanlısı sosyal medya hesapları)
Yukarıda kalsın.
destek lütfen arkadaşlar. listeyi güncelledim.
Arkadaşlar bi destek atalım işimiz yoksa lütfen.
Biz tweter dan destek atsak nolacak atmasak ne olacak hiçbirşey prim kasarız anca.
güncel Önemli Başlıklar