bugün

istemiyebilirsin bu şahsi bir görüştür. Ancak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası o insanlarıda korumaktadır ve bu ülkenin bir vatandaşı olarak kabul etmektedir. Nasıl ''Ben homofobik insanların bu ülkede yaşamasını istemiyorum.'' demek şaçmaysa bu da en az onun kadar saçmadır.
Kalpler bir olduktan sonra ne önemi var demis biriside.. Sonumuz hayrolsun.
her şeye tepki vermek için tepki vermeyi kendine görev bellemiş, bırakın kendisine, başkalarının seçimlerine, yaşam şekillerine saygı gösterebilme yetisini kaybetmiş kişilerin utanmadan sıkılmadan ifade edebildiği gereksiz düşünce ve istektir. yarın bir gün çocuğu olur bunların, sırf gay diye eve falan almaz, döver, insanlığından uzaklaştırır çocuğu.
sektir git o zaman denilesidir.
bi bitmediniz anuna koduklarım.
sonuna kadar katıldığım ve ölümüne destekleyeceğim önermedir.
türk milletinin genlerinde gaylık yoktur bizim gibi delikanlılar kesinlike gay olamaz vesselam.
biz ipne değiliz biz türk üz!
hepsi katledilmeli öldürülmeli ve hatta giyotin geri dönmelidir bu ibneler yüzünden.
Ülkeyi terket diye öneri sunulasıdır.

'kendine göre temiz' bir ülke bulursan kendin gibileri de al insanlar da az mutlu olsun he?
bir heinrich himlerr lazım türkiyeye . 2 dünya savaşından sonra almanyada ibne sayısı bayağı azalmış.
(bkz: tm)
bir istektir.
türkiyede el ele dolaşan erkek görmek istemiyorum, evet homofobiğim, bunu bir hastalık olarak görüyorum ,ahlaksızca buluyorum, sağlıklı bulmuyorum ve iğreniyorum evet ,çoğu benim gibi düşünen insan olduğunu da biliyorum.