bugün

Siktirin gidin o zaman Ortadoğu da size uygun bataklıklara.

Allahım sen sabır ver.
Başı açık olabilir de minili ve dar tayt, kot giyinen kız görmek istemiyorum ben de açıkcası. inançtan dolayı da değil. göz zevkim bozuluyor a.q.

Bellerine ayağımın tabanıyla bir vurup bellerini kırasım var. Hem uyuz uyuz yürüyorlar zaten. ilgi manyağı salaklar.
O değil de biz olmasak sizi kim doyuracak asalaklar ?
Kabak tadı veren istek.
görsel
Karşılık bulamayacak isteklerden biridir. Günlük hayatta bu kadar sorun edilip konuşulmayanlar sosyal medya ve klavyenin vermiş olduğu gereksiz cesaretten ötürü sözlükte konuşulur, tartışılır hale geldi. Herkes istediğini giyer bir mesuliyet varsa bundan da kendisi mesuldür. bakmak istemeyen gözünü kapatsın. Zaten yeterince bölünmedik mi? Trollere yem atmayın.
(bkz: saç kılından tahrik olan abazan)

Bir eşya beyanıdır.
yallah arabistana diyen olmuş mudur?
Bende senin gibi yobaz gerzek görmek istemiyorum ama her istediği olmuyor insanın.
istanbul'un fatih ilçesine taşın ilçeyi sakın terk etme. çok mutlu bir hayatın olur.
Yalvarıyorum başörtüyü gözüne sar da görme.
Arabistan orda.
Gözlerinizi örtebilirsiniz.
Gözlerini mi kapatsan o da bi seçenek tabi.
Kapat gözlerini kimse görmesin
Yalnız benim için bak yeşil yeşil.
benim için başı açık yada kapalı olması mühim değil herkesin kanunlar çerçevesinde istediği gibi yaşama hakkı var, lakin bende ülkede çomarların yaşamasını istemiyorum ona nasıl bir çözüm bulacağız neredeyse ülkenin yarısı çomar.
Ben de ülkemde beyinsiz adam görmek istemiyorum. Seni ne yapacağız dostum?
seni de görmek istemeyen çoktur ama yapacak birşey yok .
Havalimanında fetva veren bilgili! Teyzenin kendi doğurmamasına rağmen emzirdiği bilgili! Yazarın beyanıdır...

Hadi kızlar aker eşarp almaya gidiyoruz.
Trollük yapacağım diye de olayın bokunu çıkarmasanız keşke. Dini inancı islam olan bir müslüman ülkesinde yaşıyoruz. Ve aynı zamanda özgür bir ülke burası. insanların düşüncelerine saygı duyun ki onlarda size saygı duysun.
yallah arabistana.
başı açık bir kadın olarak yarın mini eteğimle gezerken iplemeyeceğim istek.
ya şunlara küfretmeyin. o kadar arsızlar ki küfredince orgazm olmuş gibi zevk alıyor şerefsizler.
Ben de senin gibi veledi zina görmek istemiyorum mesela.
Araplarin kurdugu devletler de islam ülkesi ama Arap prensleri senin kadar şikayetçi değil çatır çutur götürüyorlar kadınları.

Bir kadının başını açik bırakmasi veyahut kapatması kendi iradesine kalmış, Allah bile zorlamazken sen kimsin de burada ahkam kesiyorsun.

Ya bırakin lütfen yok dininde imaninda olan kadına erkek dokunmazmis da.

Müslüman bir kadın işte tam da böyle görünmeli giyinmeli davranmali diye kategorize ettiğiniz kadın da tecavüze uğruyor, babasından agabeyinden akrabasindan ya da dışarıdaki herhangi bir mahlukat tarafından.

Kız erkek fark etmez küçücük çocuklara göz dikiyorsunuz.

Ulan sokak hayvanlarına bile yelteniyorsunuz daha ne olsun ben daha buraya ne yazayım!
deve sidiğini azaltmalısın.