bugün

Ruhsal bozukluk.
dini eğitimin az olması yüzündendir. namaz kılmayan biri her türlü pisliğe yatkın erkektir. evet..
Kalplerde allah korkusu olmamasından kaynaklanıyormuş. Kalplerinde allah korkusu olanlar camide, kuran kursunda, vakıflarda, cemaat evlerinde çoluk çocuğa tecavüz ediyor onu nasıl yapalım?
yazamadım...yazdım yazdım sildim...silivri sıcaktır ama gidesim yok...

T: en basit fizyolojik ihtiyaçlarının pençesine düşmüş, zavallı, bitap, şeref yoksunu erkek soyudur.
Bazi erkeklerin barışçıl yolla genetik olarak kadınlar tarafından seçilmeye layık olmaması.
yaratılış gereği, 8 nefsin sekizini de dizginleyen kadınların 1 nefisle bile başa çıkamayan bi çare erkekleri orantısız tahrik etmeleridir.
Tecavüzcüye kıravat taktı diye serbest bırakanlar yüzünden adalet sistemi yok edildiğinden dolayı artmıştır.
Kadınları meta gibi göstermek, cinsel obje gibi göstermektir. Kadınların değersiz olduğunu vurgulayan veya öyle gösteren şeylerdir. Herkes suçlayacak birisini ya da bir şeyi arıyor ama reklamlarda, tv programlarında, toplumda, kültürel açıdan bile bakıldığında, kadın hep böyle gösteriliyor. Kadın hizmetçi, çocuk doğurma makinesi, Süs eşyası, taş, yada sütun, kadın bir birey değil. Bu sözlükte bile kadınlar her gün aşağılanıyor, cinsel obje vurgusu yiyor, yargılanıyor. Demek ki toplumsal bir bozukluk var. Tecavüz edenlerde kesinlikle normal değil, fakat bence sorunun başladığı yer bu nokta. Kadına karşı bakış açımız bozuk bi kere.
aciz muhalefet ve aciz goy goyları .

aferim hep o kafaya hizmet edin ki daha çok muhalefet kalasınız ve millet sizden daha çok nefret etsin !
okumamış insan fazlalığı sonucu.
Celal şengör’ün bi sözü vardı “nerede ..... “
Hiçbir fikrimin olmadığı konu. Bence gereksiz özgüven ve empati yapamama. Kendini kadının yerine koyabilse belki yapmayacak.
anne baba kontrolunde duyguları bastırılan bebelerin tek kalınca basık bütün duygularının patlaması.
"insan" evet. başka bi sebeni yoktur. çok klasik ama doğru bi laf vardır. " insanın olduğu her yerde sorun vardır."
Ahlak ve namus kaygısı kaynaklı cinsel açlıktır.
güncel Önemli Başlıklar