bugün

Geceleri sözlükte yazılanları okuyunca ne fantezeliler ne pis hülyalar ne garip duygu sentezleriyle karşılaşıyorum sadece sözlüktede değil dışarda insanların arasında tanıdıklarımın dilinde ağzında kadını direkt üçüncü sınıf insan yapan pis düşünce ve zihniyetler. Bu neden yapılır yapılınca ne olur bilmiyorum ama bunun cinsel açlık veya tatminsizlik olarak değerlendiriyorum. Yazık oluyor gençliğe uçkuruyla uğraşmaktan bilime ve insanlığa adanmayan hayatlara yazık oluyor.
afrika'daki açlıktan daha büyük ve daha tehlikelidir.
bunu yazan da sanarsın 7 düveli görmüş..
annem size kötü bir haberim var. kadın her yerde kadın, erkek her yerde erkek..
ama arada dağlar kadar kültürel bir fark var..
belki de ülkedeki bütün kötülüklerin anasıdır.
Doyuramıyoruz efenim.
Cinsel açlığın afrikasidir türkiye.
Öşexlere yertmiyor damacanaya tecavüz ediyor asil milletimiz. Türünün tek örneği olmakta üstümüze yok.
(bkz: millet aç aç)
Sözlükten kız düşürmeye çalışmak bu açlığın bir sonucu olarak degerlendirilebilir .

Kızın yazdığı kelimelerden tahrik oluyor heralde coşkun .

Artık sen tahmin et ülkemi .
MiLLET AÇ AÇ.
MiLLET ÇOK AÇ.
MiLLET ACAYiP AÇ.
DOYURUN LAN BU MiLLETi.
Çığ gibi büyümektedir.
korkutucudur.
Bir yandan sağlam kız kalmadı diyorlar diğer yandan cinsel açlık diyorlar. Ters orantı var sanki.
okul terk durumu ile eşdeğerdir.
hat safhadadır.
efenim bakalım bu konuda ünlü ilim adamı petek dinçgöz ne buyurmuşlar. http://www.youtube.com/watch?v=PaWhHNb5460
Bir kadın olarak sendemi açılan Cinsel başlıklardan yoruldun artık vajinalı penisli şeyler görmekten bıktınmı evet sözlük kızı bu sorunun üstesinden SAADET ZiNCiRi ile kurtulacağız her kız kendi üstüne düşen kadar sözlük erkeğiyle ilişkiye girecek ve sözlüğümüzün refah seviyesi artacak.