bugün

Bir araştırma.
Türkiye'de on kadından dokuzunun kendini güzel bulması. Beybe.

http://www.diken.com.tr/a...-guzel-olduguna-inaniyor/

--spoiler--

Philips’in Küresel Güzellik Endeksi Raporu’na göre Türkiye’de her 10 kadından dokuzu güzel olduğuna inanıyor.
Amsterdam’daki Güzellik Zirvesi’nde duyurulan rapor, aralarında Türkiye’nin de olduğu 11 ülkeden 11 binin üzerine kadınla görüşülerek hazırlandı. Araştırmaya Türkiye’den 1000 kişi katıldı.
Buna göre Türk kadınlarının yüzde 91’i kendini güzel buluyor.
Türk kadınları kendilerini güzel bulma açısından yüzde 96’lık Hindistan’ın ardından ikinci sırada.

Rusların yüzde 81’i, Çinlilerin yüzde 73’ü, ABD’lilerin yüzde 65’i, Güney Korelilerin yüzde 61’i, Fransızların yüze 41’i, Britanyalıların da yüzde 29’u kendisini güzel buluyor.

--spoiler--

On kadından dokuzu kendisini güzel buluyorsa geriye kalan o bir kişi kim? 'Ben tek, siz hepiniz' diyen Kezban mı?
Lan şu an aklım başımdan gitti.
Kezban'ı kutsal, Türk erkeğini de cenin pozisyonunda bırakarak buralardan kaçmak istiyorum.

Peki ama benim tanıdığım kadınların kendilerini çirkin bulmaları neydi yaa, kimdi onlar amk?
Kabul edelim ki bunun sebebi biz erkekleriz. Ne zaman iki kelime konuştuğumuz bir kız olsa ona iltifatlar yağdırıp, güzel olduğunu söyleriz. O kendisini çirkin bulduğunu biz gerekiyorsa kavga edip onu güzel olduğuna ikna ederiz, hepimiz yapıyoruz bu salaklığı kabul edelim. Daha sonra kiz kendisini cok güzel bulup bizi beğenmez oluyor.
Güzelsem çirkinim mi diyeyim? Bu kez de ahmakça mütevazılık sergileyip ilgi çekmeye çalışıyor dersiniz.