bugün

ak partiye yuklemek degildir o iktidarda kim varsa ona yuklenir. eh su an kim var?
haksız bir zihniyetin işidir.

kötü giden her şeyden kılışdar sorumludur.

iyi giden her şeyi ise reis efendimiz hazretleri yapmıştır.

yalarum....
çiftlerin yatak odalarından öğrencilerin evine kadar burunlarını sokmadıkları yer kalmayan insanlardan bahsediyoruz.
dış mihrakların alınmasına sebep olan iddiadır. lan son 5-6 senedir fazla kar yağsa dış mihrakların üzerine atıyorlar. hayır aynı ülkede yaşamıyor olsak yiyeceğiz he.
Son 16 seneyi saymaz iken bencede akp ye çok yükleniyorlar. 2002 doğumlu bebekler 16 yaşına kadar her yıl bir kere eğitim sistemi değiştirdi. 2002 de 7 yaşında ilk okula başlayan nesiller şimdi 23 yaşında torpili olmayanlar işsiz.
Kısır döngü tartışmalara girmek polemik gücü fazla olan kesime yarıyor. 2019 a doğru giderken 17 yılın icraatlarını tartışmaya devam ettikçe büyük resmi gören seçmen kendi saflarını siklastirmaya devam ediyor. Polemik devam ediyor yatırımcı korkuyor türk parası değer kaybediyor. Her yeni düşüş zirvesinden sonra polemik başlıyor ve yatırımcı daha da uzaklaşıyor.

Bu yapı ülkeye dolayısıyla içinde yaşayan herkese kaybettiriyor . Hatalı olan yönetim de olsa benim için ülkemin durumu önemli.

Polemik devam ettikçe lira değer kaybettikçe enflasyon tırmandıkça imf masaya çok daha güçlü oturacak bu kesin.

Suçlu arayıp rahatlamak sorunu çözmüyor. Ülkede birilerinin çıkıp insiyatif alması gerekiyor.

Yerli malları haftasına dönebiliriz. Ilkokul cağında çocuklara tasarrufu anlatabiliriz. Devlet makam araçlarını almasın tamam ama alıyor işte yapacak bir şey yok.
Dış mihraklara yüklemekten mantıklı olan eylemdir eeeyyyy sözlük yazarı.
haklı önermedir. normal şartlarda kötü giden her şeyi Nijerya Cumhuriyetçi Milli Kongre hükümetine yüklememiz lazımken haksızlık ediyoruz.
Anlam veremediğim durumdur, eleştirin yanlışlarını ben de eleştiriyorum. Ama ayağı taşa takılsa akp bile akp demek mantıklı değil. Mantıklı siyaset Lazım bize.
güncel Önemli Başlıklar